Management

Jednatel

Bedřich Ščerban

Email: bedrich.scerban@hcdukla.cz

Bedřich Ščerban se narodil v Jihlavě 31. května 1964. Během své dlouhé kariéry obránce posbíral řadu úspěchů a prošel několika domácími i zahraničními kluby. S Duklou slavil v roce 1991 mistrovský titul a v témže roce získal Zlatou hokejku pro nejlepšího československého hokejistu. Pochlubit se může rovněž šesti bronzovými medailemi ze světových turnajů, včetně té ze ZOH v roce 1992. V zahraničí si vyzkoušel nejvyšší finskou ligu v dresu Tappary Tampere, ve Švédsku hájil barvy Brynäs Gävle a v Německu si zahrál v dresu Essenu a Freiburgu. V posledních letech působil ve druhé nejvyšší domácí soutěži. Nejprve odehrál půl sezony v Berouně, poté strávil dva a půl roku v Horácké Slavii Třebíč a v létě 2007 se vrátil do mateřské Dukly Jihlava. V průběhu sezony 2007/2008 ale onemocněl mononukleózou a zbytek ročníku dokončil v roli asistenta hlavního kouče. 6. března 2008 ho rada města zvolila novým jednatelem jihlavského klubu.

Asistentka

Ing. Agáta Kremláčková

Email: kremlackova@hcdukla.cz

Agáta Kremláčková se narodila 31.3.1988 v Jihlavě. Vystudovala zde obchodní akademii , poté absolvovala bakalářské studium na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě a v roce 2014 dokončila inženýrské studium na České zemědělské univerzitě v Praze – obor Podnikání a administrativa.

Asistentka

Petra Kapounová (mateřská dovolená)

Email: kapounova@hcdukla.cz

Petra Kapounová se narodila 28.8.1987 v Jihlavě. Po dokončení maturitního studia v oboru obchodně podnikatelská činnost nastoupila do firmy zabývající se stavebnictvím, kde pracovala dva roky jako administrativní pracovnice. Od května 2009 do září 2009 pobývala pracovně v Itálii a po návratu nastoupila do HC Dukla Jihlava jako asistentka generálního manažera. Při mateřské dovolené působí jako lektorka spinningu.

Ekonom

Ing. Iva Marešová

Email: maresova@hcdukla.cz

Ing. Iva Marešová po dokončení Obchodní akademie v Jihlavě studovala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích – obor účetnictví a finanční řízení podniku. Poté nastoupila do Vodárenské akciové společnosti, a.s, kde během let 2004 až 2007 působila coby referentka ekonomického úseku v oblasti projektů spolufinancovaných EU.

Obchodní a event manažer

Pavel Falta

Email: pavel.falta@hcdukla.cz

Odchovanec jihlavské Dukly se narodil 15. 8. 1975 v Jihlavě. Jako brankář postupně prošel všemi hokejovými kategoriemi až do juniorů. Poté zde působil tři sezony jako "dvojka“. Po skončení smlouvy mu angažmá nabídlo Znojmo. Zde však působil pouze jeden rok. Následně podepsal smlouvu na dvě sezóny v Chomutově, v průběhu té druhé byl vyměněn do Liberce, kde zakotvil na sedm let. Následovalo exotické angažmá v Jižní Korei, návrat do Libece a zakončení kariéry ve slovenské Nitře. Od roku 2012 působí jako obchodní a event manažer v HC Dukla Jihlava.

Public relations, marketing

Zdeněk Drla

Email: drla@hcdukla.cz

Zdeněk Drla se narodil 24. září 1975 v Novém Městě na Moravě. Od narození žil v Dalečíně u Bystřice nad Pernštejnem. V posledních patnácti letech působil převážně v tištěných médiích: nezávislý týdeník Mlejn (Žďár nad Sázavou), deník ROVNOST, Deník Vysočina (Jihlavský deník) na pozicích redaktor, editor, vedoucí vydání a producer. V Jihlavě žije od roku 2002. V marketingovém oddělení Dukly Jihlava pracuje od září 2010. K jeho zálibám kromě hokeje patří hudba a historie.

Public relations, marketing

Tomáš Lysý

Email: lysy@hcdukla.cz

Tomáš Lysý se narodil 23. března 1986 v Batelově.

Marketing

Dušan Pařil (externě)

Email: marketing@hcdukla.cz

Dušan Pařil se narodil 5. března 1980 v Jihlavě. Po dokončení maturitního studia v oboru Marketing a management ve Žďáře nad Sázavou pokračoval na VOŠ Jihlava – obor Finance a řízení. Po absolvování základní vojenské služby nastoupil v roce 2003 jako sportovní redaktor do regionálních novin Jihlavské listy. V letech 2005 a 2006 pracovní pro stavební společnost v irském Cork City, po návratu ze zahraničí se stal spolumajitelem a jednatelem firmy Lomond s.r.o. a zároveň na začátku roku 2007 nastoupil jako pracovník marketingového oddělení HC Dukla Jihlava. Od roku 2011 pro ni pracuje externě.

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny