JD maskot Dukly

Jsem Ježek JD (čti džej dý) maskot HC Dukla Jihlava

Jsem ježek s nejúžasnějším poslání v ježčích dejináách – maskot nejlepšího hokejového klubu v dějinách této země. Jsou mi asi dva roky a nahradil jsem poněkud prací strhaného rysa (to není řečnický obrat, on byl fakt doslova strhanej, či roztrhanej). Doufám, že vydržím déle jak on a doprovodím Duklu, tam kam patří - na výsluní českého hokeje.

Osobně si myslím, že jako Ježek jsem na správném místě. K Jihlavě konec konců jako živočišný druh patříme a to dokonce podstatně déle než hokej. A proč JD? Protože nejlepší je „Jihlavské Dukla“, zkráceně JD! Možná namítnete, proč ne DJ – Dukla Jihlava, ale copak jste někdo slyšel ježka zpívat? A taky – já na diskotéky jako DJ „dýd žej“ nechci, já se cítí nejlépe na Horáckém zimním stadionu.

Nocuju tam ve VIPu. Je tam teplo, útulno, chodí tam i hezký holky. Ale nejlépe mi je, když kotel spustí chorál, kluci vlítnou na led a buší do soupeře. To je fakt NEJ! Pokud vás bavím, nebo se vám (holky) líbím, můžete mě sledovat i na facebooku – mám tam profil „JD maskot Dukly“.

Živí mě góly co dáme, vaše skandování, radost velkých a malých fans a dovádění s vámi. A ještě něco – snad vás nepřekvapí, že v mých žilách koluje krev v barvách bordó a žluté.

Maskotův deník

Maskot Dukly ježek JD řádí na facebooku

Maskot HC Dukly Jihlava ježek JD má vlastní facebookový profil. Fanoušci Dukly a všeho kolem ní mohou sledovat mimo jiné jeho komentáře, aktivity mimo zápasy a fotogalerii ze zápasů. Stránky budou mapovat účast maskota na oficiálních akcích klubu i při dalších aktivitách jako jsou akce pro děti a podobně. FB profil JD maskot Dukly najdete zde - dej Líbí se mi a sleduj ho!

Seznamte se: Ježek JD, maskot HC Dukla Jihlava

Určitě jste si všimli, že od nové extraligové sezony řádí při domácích zápasech v ochozech Horáckého zimního stadionu nový maskot. Jde o maskota Ježka JD (čti džej dý), protože Dukla = Jihlava a Jihlava = ježek. Maskot má prostor na webu Dukly v menu Multimedia – Maskot, kde bude publikovat své ježčí zprávy a kde se zobrazí poslední příspěvek z jeho bodlinatého profilu na Facebooku. Hravé a milé stvoření můžete sledovat i přímo na Facebooku na stránce JD maskot Dukly. Tam najdete mnoho zajímavého nejen z JD domoviny na Horáckém zimním stadionu.

Maskotův deník, díl sedmnáctý: Film se nepromítal

Ahoj lidičky, zdravím vás. Někteří jsou na mě od posledně možná ještě malinko naštvaní. Nebo aspoň si to myslím. A to konkrétně od doby, kdy jsem minulý týden na chvilku juknul na diskusní fórum. Přestože jsem od mojí babči poučený, že myslet vlastně znamená ho..uby vědět, tak na mě prostě některé příspěvky nepůsobily zrovna přátelsky. No ale zpátky k hokeji, tedy konkrétně k sobotnímu derby s Třebíčí.

Maskotův deník, díl šestnáctý: Super hokej s horším koncem

Čau lidi, zase se vám po dlouhé době hlásím. Vím, měl jsem teď docela skluz, ale znáte to, s novým rokem přibývá spousta nových úkolů a pojem „volný čas“ se tak u mě přesunul až do kategorie sprostých výrazů. Ostatně, když už jsme se dostali k těm vulgarismům, musím říct, že v sobotu to byla docela ostrá lekce.

Maskotův deník, díl patnáctý: Zase jsme ten Brod neporazili

Ahoj lidi, řeknu vám, že ten závěr roku je pořádně hektický. A teď nemám na mysli zrovna shánění dárků, spíš to neustálé držení tlap, abychom před Štědrým dnem nahamounili co nejvíc bodů. Bohužel v derby s Havlíčkovým Brodem to zase nevyšlo.

Maskotův deník, díl čtrnáctý: Nečekaná gólová nadílka

Zdravíčko, to nám ten týden zase utekl, co? Další domácí zápas padl opět na sobotu, ale naštěstí tentokrát měl pro nás mnohem příjemnější rozuzlení. Dokonce s mimořádně štědrou gólovou nadílkou. Jen doufám, že takhle to teď bude častěji. Aneb jak by řekla naše bábí: Jen houšť a ve větších kapkách.

Maskotův deník, díl třináctý: Prokletí jsme zase nezlomili

Ahoj lidi, tak jsem se za vámi zase dorazil vyzpovídat. Já vím, kvůli tomu původně zřídili úplně jiná místa, ale tam než bych přišel na řadu. No fakt, už jsem za tu dobu, co je ze mě hokejový maskot, stačil poznat tolik hříšníků. A to vám řeknu, že někteří by si mohli ve zpovědnici klidně zajistit i trvalé bydliště. Ale to už jsem zase nějak moc odbočil. I když vlastně ani moc ne.

Maskotův deník, díl dvanáctý: Náplast na bolestivý výprask

Čau lidi, ten hokejový kolotoč se teď tak rozjel, že mi jde z toho hlava kolem. Už skoro ani nestíhám sledovat každodenní cvrkot u nás na zimáku. I když ono je to vlastně jedno, stejně sem pořád chodí jedni a ti samí jedinci. A jak to tak bývá, některých si skoro nevšimnete, ačkoliv za povšimnutí stojí, zatímco jiné nemůžete minout, protože jsou hluční až běda.

Maskotův deník, díl jedenáctý: A máme tu třetí výhru v řadě

Ahoj – nazdar. Tak přesně takhle mě kdysi zdravil jeden člověk. Mimochodem tehdy byl také spojený s hokejem v Jihlavě, ale to už je pryč. I když on ještě dodával: Co potřebuješ? No tak já bych se dnes potřeboval zase s někým podělit o svoje zážitky z posledního domácího zápasu.

Maskotův deník, díl desátý: Pořádný pocitový galimatyáš

Ahoj vespolek, řeknu vám rovnou, že zápas s Porubou mi dal pořádně zabrat. Tolik emocí se ve mně nemísilo už pořádně dlouho! Jako první se dostavilo očekávání, jak asi bude tým šlapat pod vedením nově složené trenérské trojice. No a pak následovala radost, po ní rozčarování a stud, a nakonec se dostavilo i příjemné překvapení.

Další stránky
12>>