AkademieRealizační týmyNábor
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Mládež - výpis článků

Jihlavské krasobruslařky se zúčastnily závodů Wolf Cup 2017 v Rakousku

Krasobruslařky z Jihlavy se zúčastnily závodů Wolf Cup 2017 v rakouském St. Pöltenu. Tým Gemini a tým Ice Flowers získal zlaté medaile ve svých kategoriích, tým Tempo porazil soupeřky z Vídně a dovezl stříbro. „V krasobruslení je trendem spolupracovat na mezinárodní úrovni a sdílet know-how, pořádat společné kempy a podporovat se v závodění. V St. Pöltenu je ideální sportovní prostředí - areál, který spojuje mnoho sportovních odvětví,“ prozradila trenérka Linda Haferníková s tím, že oddíl krasobruslení Dukla Jihlava – mládež se přátelí s krasobruslařskými kluby ve Vídni, St. Pöltenu a nově i v Korutanech.

Mladí Dukláci ročník 2006 obsadili na turnaji v Havlíčkově Brodě stříbrnou pozici

Ve dnech 31. března až 2. dubna se mladí dukláci ročníku 2006 zúčastnili výborně obsazeného turnaje v nedalekém Havlíčkově Brodě. Soupeři jim byli týmy domácích, Třince, Liberce, Hradce Králové, Komety Brno, Českých Budějovic a Slavie Praha. S Pražany si to jihlavští mladíci rozdali o první místo. Těsná prohra 1:2 znamenala krásnou stříbrnou pozici. Přes spousty slz a zklamání kluků po závěrečném boji patří jihlavským nadějím pouze slova chvály a uznání. Krom vítězství v lize mladších žáků a zlata z domácího turnaje tak putují do sbírky kluků narozených v roce 2006 ještě stříbrné medaile, čímž korunovali letošní veleúspěšnou sezonu.

Liberečtí hokejisté vyhráli jedenáctý ročník turnaje O pohár primátora Statutárního města Jihlavy. Dukla skončila druhá

První dubnový víkend roku 2017 přinesl na Horácký zimní stadion spoustu hokeje. Vedle zápolení A-týmu v baráži o extraligu se stala velká hala a malý zimáček domovem mladých hokejistů roku narození 2007 a mladších. Tradičního turnaje O pohár primátora Statutárního města Jihlavy 2017, který se letos konal již po jedenácté, se zúčastnilo osm týmů – vítěz předchozích dvou ročníků Dukla Jihlava, dále Kometa Brno, Příbram a Břeclav ve skupině A. Druhou skupinu tvořily celky Žďáru nad Sázavou, Liberce, Soběslavi a Přerova. Do finále se nakonec dostala domácí Dukla, která podlehla Liberci 1:3. Mladí Bílí Tygři tak slavili zisk prvního místa. Dva medailisty doplnil na třetím místě Žďár, který v souboji o bronz porazil Kometu Brno.

Starší žáci se v posledním duelu rozloučili vysokou výhrou

V sobotu 25. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Pelhřimova. Po první třetině která skončila 4:0 nic nenasvědčovalo, že by mohly přijít gólové hody. Ve druhé části ale přidali jihlavští mladíci deset branek a vedli již 14:0. V poslední třetině pak dalších osm a výsledek 22:1 byl na světě. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.

Mladší žáci si v posledním mistrovském zápase poradili s Pelhřimovem

V sobotu 25. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Pelhřimova. Po první třetině byl stav těsný 2:1. Ve druhé části se projevila síla jihlavských mladíků kteří vstřelili čtyři branky a rázem vedli 6:2. Poslední třetina se nesla ve znamení té první, která opět skončila 2:1. Dukla porazila svého soupeře 8:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Šimon Bambula.

Starší žáci rozhodli o své výhře během první třetiny, kdy vstřelili sedm branek

Ve středu 22. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek ze Žďáru nad Sázavou. Domácí během první třetiny vsítili sedm branek a inkasovali pouze jednou. Ve druhé části přidali domácí čtyři branky a vedli 11:1. V poslední třetině také padly čtyři góly, tři branky byly do sítě hostí. Dukla porazila svého soupeře vysoko 14:2. Čtyři body za tři góly a asistenci si připsal obránce Lukáš Číhal.

Mladší žáci si poradili se Žďárem, vsítili jim sedm branek

V úterý 21. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek ze Žďáru nad Sázavou. K vidění byl svižný hokej, domácí měli více brankových příležitostí, ale problémem pro ně bylo překonat vysokého gólmana hostí. Po dvou třetinách byl stav 4:2. V poslední části přidali jihlavští mladíci tři branky a mohli slavit výhru 7:2. Dvě branky si v duelu připsal Tobias Chlubna.

Starší žáci byli v Třebíči o gól šťastnější

V sobotu 18. března zamířili svěřenci Tomáše Dzurika do Třebíče. V první třetině byli hosté lepším týmem, ale nedařilo se jim příliš proměňovat šance. Stav byl tedy těsný 3:2 pro hosty. Od druhé části se hra více vyrovnala a oba celky se nevyvarovaly individuálních hrubých chyb. Po druhé části tak byl stav nerozhodný 4:4. O své výhře rozhodli mladíci Dukly v poslední třetině, kterou vyhráli 3:2 a celý zápas 7:6. Dvě branky v utkání vstřelil Adam Bína.

Rezerva mladšího dorostu oslavila konec sezony vítězstvím nad Táborem

Ve čtvrtek 23. března přivítali svěřenci Karla Nekvasila rezervu Tábora. V první třetině žádná branka nepadla. Do vedení šli domácí ve druhé třetině, když se prosadil Martin Kohout. Rozhodnutí přinesla třetí třetina, kdy mladíci Dukly vstřelili tři branky a hosté jen jednu. Jihlava B porazila Tábor B 4:1. Dominik Sapík si v zápase připsal dvě asistence.

Mladší žáci o své výhře v Třebíči rozhodli v poslední minutě

V sobotu 18. března cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Třebíče. Hosté nezačali příliš dobře, během úvodních deseti minut se nechali dvakrát vyloučit a domácí tak byli lepším celkem. Poté však jihlavští mladíci zabrali a dokázali srovnat krok a skóre. Rozhodnutí celého zápasu přišlo v poslední minutě, kdy se Dukle podařilo vstřelit dvě branky a zvítězit tak 3:1. Třetí branku přidal Matěj Pražák.

Další stránky
123456>>

Mládež

Rozcestník

JUN SDO MDO-A
Z4 Z3

Tip: Levné běžecké pásy v ČR

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny