Mládež - výpis článků
AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Starší žáci porazili Třebíč, vstřelili jim deset branek

V sobotu 4. listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. Domácí po první třetině vedli těsně 2:1. Ve druhé části poté přidali čtyři branky. Poslední třetina byla na góly nejbohatší, padlo rovných pět branek. Dukla porazila Třebíč vysoko 10:2. Šest bodů za tři góly a tři asistence si v zápase připsali Hynek Peš a Šimon Báťa.

Mladší dorost ve třetí části srovnal nepříznivý stav, poté prohrál v prodloužení

Vstup do zápasu měli jihlavští mladší dorostenci snový. Již po dvanácti vteřinách hry se prosadil David Polodna. Jenže ještě v první minutě hosté srovnali a v závěru třetiny se ujali vedení. To drželi až do 52. minuty, kdy se Jihlavě podařilo vyrovnat. O to, že zápas dojde do prodloužení, se zasadil Patrik Augusta. V nastaveném čase měli více štěstí Pardubičtí a odváží si tak z Horáckého zimního stadionu dva body.

Starší žáci si dovezli z Havlíčkova Brodu výhru, domácím příliš střel nepovolili

V sobotu 4. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do nedalekého Havlíčkova Brodu. Hosté byli po dvě třetiny lepším celkem, domácím povolili pouhé čtyři střely a sami dokázali tři branky vstřelit. Havlíčkův Brod poté v poslední třetiny z ojedinělé šance snížil, ale více už Dukla nepřipustila. Jihlavští mladíci si tak odvezli dva body za výhru 3:1. Vítěznou branku vstřelil Václav Kudrna.

Mladší žáci porazili Třebíč i díky třem využitým přesilovým hrám

V sobotu 4. listopadu hostili svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. Domácí šli v první třetině do dvoubrankového vedení. O něj jihlavští mladíci přišli během druhé třetiny, kdy hosté vyrovnali na 2:2. Na začátku třetí třetiny šli dokonce hráči Třebíče do vedení, ale Dukla se překvapit nenechala a i zásluhou využitých přesilovek otočila na konečných 5:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.

Mladší žáci si z Brodu vezou těsnou výhru, když dokázali třikrát skórovat

V sobotu 4. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do nedalekého Havlíčkova Brodu. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části vstřelili hosté jednu branku, naopak domácí vyšli naprázdno. Poslední třetina nabídla dvě branky, po jednom gólu na každé straně. Dukla v bojovném a vyrovnaném utkání vyhrála těsně 3:2. Na výhře měl lví podíl Oliver Fink, který vstřelil dvě branky.

Starší dorostenci znovu vysoko prohráli se Salzburgem

Černý pátek pro jihlavské mládežníky dovršili starší dorostenci v zápase proti Salzburgu. V první třetině žádná branka nepadla. Těch se diváci dočkali ve druhé části. Když Jakub Filip snižoval na 2:3 vypadalo to na drama, ale opak byl pravdou. Hosté přidali další dvě branky a vedli 5:2. V poslední třetině poté přidali čtyři branky a vysoko porazili Duklu 9:2.

Mladší dorostenci na Liberec nestačili, inkasovali sedm branek

K dalšímu mitrovskému duelu cestovali mladší dorostenci do Liberce. Domácí do utkání vstoupili lépe než hosté, po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části se sice jihlavští mladíci dočkali dvou branek, když Tomáš Chlubna snižoval na 2:4, ale to bylo ze strany Dukly vše. Naopak Liberec přidal další tři branky a zvítězil vysoko 7:2.

Junioři sice stáhli tříbrankové manko, Energii nakonec podlehli až v nájezdech

První třetina nabídla velmi rychlou hru a strhující tempo z obou stran. Byla to především Dukla, která měla šance na góly, první však skórovali hosté z hole Davídka. Domácí kontrovali o 17 sekund později díky Marešovi. To ale nebylo vše, za půl minuty proměnil svůj únik Petrov a Vary opět vedly. Druhá třetina měla o poznání klidnější tempo i méně šancí, hosté šli do dvougólového trháku zásluhou Pastyříka, jehož nahození srazil do domácí sítě Krtek. To od hostů nebylo vše, neboť v 34. minutě přidal další gól Bečka po zachycení vyhození z pásma. Za domácí snížil o 4 minuty později Heinrich a ve druhé třetině tak padlo stejné množství gólů, jako v té první. Třetí třetina byla již vyrovnaná a ostřejší, než dvě předchozí, domácí se nevzdali a dokázali srovnat díky Davidu Čermákovi. Domácí mohli zápas úplně otočit, jenže přečíslení 3 na 1 nedopadlo gólově. V prodloužení byly lepší Vary, ani jednu šanci neproměnili. Nájezdy zvládli lépe hosté a zásluhou Davídka si odváží dva body po výhře 5:4 po nájezdech.

Junioři v duelu s Kladnem nezvládli první třetinu a svému soupeři podlehli

Ve čtvrtek čekal na svěřence Karla Nekvasila celek Kladna. Domácí úvodní třetinu nezačali vůbec dobře, již v 8. minutě prohrávali 0:3 a po prvních dvaceti minutách 1:4. Ve druhé části padly jen dvě branky, po jedné na každé straně. V poslední třetině sice mladíci Dukly snížili na 3:5 zásluhou druhé branky Davida Čermáka, ale více zdramatizovat utkání se jim nepodařilo. Dukla podlehla Kladnu 3:6.

Hodnocení turnajů VTM 2017/2018 s účastí mužstev z Kraje Vysočina a hráčů HC Dukla Jihlava

Ve třetím ročníku projektu VTM (výchova talentované mládeže) v rámci ČSLH došlo k sehrání prvního kola turnajů kategorií U14 a U13. První kolo turnajů s účastí mužstev z Vysočiny se odehrálo 1.10.2017 ve městech Třebíči a Milevsku a klub HC Dukla Jihlava v nich měl hojné zastoupení. Projekt má za cíl umožnit každý měsíc společný trénink či turnaj vybraných hráčů v rámci daného kraje a tím se starat o rozvoj talentovaných hráčů v celé České republice.

Další stránky
123456>>