AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Mladší dorost v dalším derby body nezískal, prohrál v Havlíčkově Brodě

Jihlavští hokejisté nevstoupili do zápasu na půdě regionálního rivala z Havlíčkova Brodu dobře a v páté minutě poprvé inkasovali, když se trefil Josef Dáňa. Stejný hráč měl na konci druhé třetiny prsty ve druhém gólu domácích. Jihlavští hokejisté ve třetí třetině dokázali zásluhou Kevina Mikeše snížit na rozdíl jedné branky, ale v souboji nedávných spoluhráčů z Kraje Vysočina z úspěšné Zimní olympiády dětí a mládeže se nakonec radovali domácí, kteří ihned poté pojistili výhru třetí brankou - 3:1.

Starší žáci v rámci DTS nestačili po epidemii na Vítkovice

Jihlavské mladíky po epidemii příušnic čekal na rozjezd jeden z nejtěžších možných soupeřů, přičemž velká část hráčů po měsíční pauze absolvovala dva či čtyři tréninky a na dění na ledě se to projevilo. Soupeř byl zejména první část hry lepší a jen díky výborně chytajícímu brankáři Tesařovi se drželi soupeři na dostřel stavem 1:2, bohužel místo vyrovnání nakonec se závěrečnou sirénou inkasovali třetí branku. O gól Dukly se postaral Martin Matějíček. Druhá část hry byla vyrovnaná jak herně, tak na šance, bohužel soupeř byl ten, kdo jednu dokázal využít, a tak i po druhé odcházeli jihlavští mladíci z ledu poraženi.

Starší žáci zvítězili na ledě soupeře, Meziříčí vstřelili šest branek

V sobotu 3. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Velkého Meziříčí. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části se více dařilo hostím, kteří vstřelili dvě branky. Naopak inkasovali jen jednou. V poslední třetině poté jihlavští mladíci přidali tři branky, domácí družina zůstala u jedné. Dukla zvítězila 6:3. Dva body za gól a asistenci si v zápase připsal Jan Němec.

Mladší dorostenci přetlačili Žďár a berou tři body

Další ze série dohrávaných utkání čekalo jihlavský mladší dorost v úterý v nedalekém Žďáru nad Sázavou. V první třetině nebylo k vidění moc šancí, tomu odpovídal i počet gólů úměrný nule. Druhá třetina byla o něčem jiném. Hosté šli do vedení díky Patriku Čermákovi, Žďár dokázal ale díky Matasovi, který využil přesilovku 5 na 3 srovnat. Dukla odpovídala opět z Čermákovy hole, když potrestala vyloučení Bednáře. Další srovnání domácích vrátil zpět na jednogólový rozdíl Kratochvíl. Třetí třetina se nesla v duchu jednostranné hry, góly za Duklu přidali Menšík, Augusta a Winkler. Jihlava zvládla utkání a nevadilo jí ani kosmetické upravení skóre domácích, ze Žďáru jede s výhrou 6:3.

Zlatí hokejoví medailisté byli slavnostně přijati v sídle Kraje Vysočina

Zlatá medaile hráčů Kraje Vysočina z hokejového turnaje Zimní olympiády dětí a mládeže 2018 má další dozvuk. Po přivítání zlatých chlapců na Horáckém zimním stadionu během zápasu Dukla – Kometa byli úspěšní hokejisté přijati také v sídle kraje. Z rukou hejtmana Jiřího Běhounka dostal celý tým – hráči a trenéři – upomínkové předměty, které jim budou jejich velký úspěch připomínat. HC Dukla Jihlava znovu úspěšnému týmu gratuluje a přeje hodně úspěchů v jejich další kariéře!

Mladší žáci nestačili na Velké Meziříčí, inkasovali devět branek

V sobotu 3. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Velkého Meziříčí. Domácí vedli po první třetině 3:0. Hosté se dokázali poprvé prosadit až za stavu 5:0. V poslední části poté jihlavští mladíci inkasovali další čtyři branky, vstřelili přitom jedinou. Velké Meziříčí porazilo Duklu vysoko 9:2. Oba góly vstřelil Jaroslav Hejda.

Starší žáci v každé třetině vstřelili tři branky

V sobotu 27. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Ledče nad Sázavou. Domácí v první třetině vstřelili tři branky, inkasovali jen jednou. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další tři branky. V poslední třetině opět splnili normu tří branek. Celkově se radovali z výhry 9:1. Celkem čtyři body za tři branky a jednu asistenci si v zápase připsal Patrik Bakus.

Na Mozart Cupu 2018 se sešla téměř stovka týmů celého světa. Nechyběly ani jihlavské krasobruslařky

Jihlavské týmy synchronizovaného bruslení soutěžily na tradiční světové soutěži v rakouském Salcburku. Již 8. ročník této mezinárodní soutěže hostil přes 90 závodních týmů z celého světa. Zastoupení měla mimo jiné Kanada, USA, Finsko, Norsko, Švédsko, Austrálie, Rusko, Ukrajina, Chorvatsko, Maďarsko, Francie, Německo, Itálie, Rakousko, Polsko, Švýcarsko a Česká republika. Jihlavské krasobruslařky se těchto závodů účastní pravidelně.

Mladší žáci nedali Ledči šanci, vstřelili patnáct branek

V sobotu 27. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Ledče nad Sázavou. Po první třetině vedli domácí o gól 2:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci pět branek a ani jednou neinkasovali. V poslední třetině padlo celkem devět gólů, z toho osm jich bylo do sítě hostí. Dukla porazila Ledeč vysoko 15:2. Pět bodů za dva góly a tři asistence si v zápase připsal Tobias Chlubna.

Mladší dorost B zapsal třetí porážku v řadě, když prohrál v Písku

Písek byl nad síly jihlavských mladších dorostenců B, kteří tak po třech výhrách v řadě nyní třikrát po sobě prohráli. Domácí se prosadili důrazem v předbrankovém prostoru již v páté minutě a během druhé třetiny přidali další dvě branky. Veškerý elán vzala Dukle branka zkraje třetí části, kdy se domácí dostali již do čtyřbrankového vedení. Jihlava tak vstřelila alespoň čestný úspěch, v 52. minutě snižoval Denis Štorek na konečných 1:4.

Další stránky
123456>>