Vstupné na zápasy „A“ týmu HC Dukla Jihlava v sezoně 2017/2018

Vstupenky online na Ticketportalu

Basic card – vstupenka

• Při zakoupení Basic card (bílá plastová identifikační karta s čipem, bez grafiky s hokejovými motivy) k ceně za vstupné ve výši 80,-Kč připlácí její držitel zálohu 50,-Kč na kartu. Kartu si může ponechat a kdykoliv dobíjet, nebo ji vrátit na pokladně HCD, načež mu záloha bude vrácena zpět.

• Tato karta neumožňuje slevy u obchodních partnerů HCD.

• Kartu je možno zakoupit před každým domácím utkání a v předprodejích.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oba typy karet lze kdykoliv dobíjet libovolným počtem dukláckých bodů a nakoupit si tak vstupy i na bruslení veřejnosti, utkání extraligových juniorů a staršího dorostu či v případě jednorázové karty nabít si na další zápasy „A“ týmu.

1,- Kč = 1 bod

Místo prodeje

• Během sezony probíhá prodej vstupenek na jednotlivá utkání na pokladnách Horáckého zimního stadionu od 16.30 v den utkání.

Hrací termíny

• Pro všechny hrací dny platí jednotný čas zahájení utkání v 17.30 hod.

Vymezení prostorů pro fanoušky

• Pro držitele sezonních permanentek jsou vyznačena sedadla dle jejich volby v libovolných sektorech. Ostatní mohou využívat volná sedadla bez možnosti práva na jeho rezervování.

• Pro hostující fanoušky je vymezen sektor F v rohu stadionu směrem do parku a pivovaru. Hostující fanoušci mají při exponovaných utkáních (regionální derby, play-off) vyhrazen vstup F, včetně pokladny (směrem od pivovaru).

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny