Horácký zimní stadion, Tolstého 23

Jak se dostat ke stadionu:

Přijedete-li linkovým autobusem, z autobusového nádraží se vydejte směr centrum (z hlavní budovy autobusového nádraží vlevo). Po zhruba 150 metrech dojdete přes světelnou křižovatku k HZS. Hlavní vstupy na stadion jsou směrem z parku, dovnitř se dostanete i vchodem u nové vrátnice (naproti VŠPJ).

Přijedete-li do Jihlavy vlakem, záleží na tom, kde vystoupíte. Jihlava má totiž dvě vlaková nádraží. To menší s názvem Jihlava-město je poměrně blízko, z něj dojdete na stadion pěšky do 10 minut. Z hlavní budovy městského nádraží půjdete rovně přes křižovatku asi 400 metrů, na druhé křižovatce zahnete vpravo a asi po 200 metrech spatříte po levici Horácký zimní stadion.
Pokud přijedete na Hlavní nádraží, využijte městkou hromadnou dopravu. Sedněte na trolejbus B nebo BI a vystupte na zastávce Sokolovna (vedle HZS).

Váš osobní automobil je nejlepší zaparkovat na místech označených na mapce písmenem P, pokud přijedete později, parkujte zásadně směrem dál od centra (na západ - ul. Vrchlického, Wolkerova). Mapy naleznete na této stránce dole.

Režim na stadionu:

Hlavní pokladna (i pro předprodeje) je u "nového" vstupu G naproti Vysoké škole polytechnické. V den utkání bývají otevřené i pokladny vedle vstupu C - směrem z praku. Pro hostující fanoušky bývá při exponovaných zápasech (např. regionální derby) vyhrazen vchod F u hlavní silnice směrem od pivovaru, zde bývá při těchto utkáních k dispozici i "mobilní" pokladna.

Vstupné na utkání základní části I. ligy stojí 80 Kč vč. DPH bez rozdílu zda jde o lístek k stání nebo sezení. Vchody na HZS jsou osazeny turnikety se všesměrovými skenery. Vstupenku si můžete pořídit buď klasickou papírovou, popřípadě nabít si kredit na čipovou kartu (vratná záloha 50 Kč). Tato karta funguje jako elektronická peněženka, můžete jí platit nejen při utkáních I. ligy, ale i například při zápasech extraligy juniorů a staršího dorostu nebo při veřejném bruslení. Nabít si můžete i vstupy na konkrétní prvoligové zápasy. Pro majitele celoročních permanentek (pokud projeví zájem) jsou rezervována místa k sezení. Takto obsazené sedačky jsou označeny písmenem R.

Ceny vstupného a permanentek v sezoně 2016/2017:

Permanentka (základní část)  1590 Kč
Permanentka (základní část + play-off) 1990 Kč
Permanentka (celá sezona) 2200 Kč
Permanentka (základní část) - dítě do 130 cm 400 Kč
Permanentka (základní část + play off) - dítě do 130 cm 500 Kč
Permanentka (celá sezona) - dítě do 130 cm 550 Kč
Jednotné vstupné na utkání základní části I. ligy ČR 80 Kč
Jednotné vstupné na utkání zákl. části - dítě do 130 cm 20 Kč
Jednotné vstupné na přípravná utkání 50 Kč
Jednotné vstupné na přípravná utkání - dítě do 130 cm 10 Kč
Jednotné vstupné na bruslení veřejnosti 30 Kč
Jednotné vstupné na bruslení ZŠ a MŠ 10 Kč

Hráči domácího týmu vchází na led tunelem vpravo od střídaček, hosté ze šatny v rohu za brankou blíže k VŠPJ. Rolba má své království mezi trestnými lavicemi.

Ledová plocha má rozměr 28x58 metrů, před sezonou 2010/2011 byly pořízeny nové mantinely a nové osvětlení. Červené a žluté jednosedačky přibyly před sezonou 2011/2012.

Kotel domácích fanoušků je zhruba na červené čáře na východní tribuně (pod hlavním bufetem). Kotel hostů bývá v protějším levém rohu zimního stadionu (při exponovaných zápasech vstup vchodem F, při ostatních kterýmkoliv).

Na stadionu platí přísný zákaz kouření. Nebudou na něj vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, zakázáno je vnášet zbraně a další nebezpečné předměty.

Mapy Jihlavy a okolí

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny