Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
holcmi | Dukla
18.10.2017, 12:46
 
 
Puliš by měl být příští týden v Jihlavě připraven k zápasu. Zatím plat nedostává.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
18.10.2017, 11:41
 
 
Reakce na Ninja88: Mě by jen zajímalo, jaký jsou konkrét...
Tak důvodů je víc.
1. Opadla euforie (na to je třeba neustále dřít a bojovat)
2. Zatímco na začátku jsme pro soupeře byli tak trošku nečitelní, teď už nás mají přečtené. (pokusit se něco pozměnit, třeba i změnou útoků, což se děje)
3. Příjde mi, že si tolik nevěříme ve hře dopředu. Třeba včera jsem viděl celkem dost náznaků případného brejku, ale vždy to skončilo buď nahozením nebo nesmyslnou ztrátou a to tam byla možnost přihrát lépe postavenému. Ale náš hráč si to netroufl. (prostě zkoušet to a občas zariskovat. Obzvláště, když už musíme dotahovat)
4. Přesilovky. Každý tým jednou projde krizí a my jí zažíváme asi nyní. Velké týmy ale tyto zápasy dokáží stejně zvládnout právě díky přesilovkám. Tam si bohužel my vůbec nemůžeme pomoct. (angažoval bych nějakého trenéra speciálně na tuto činnost plus jednoho nebo dva tvůrce pro přesilovku.
 
 
18.10.2017, 11:02
 
 
Mě by jen zajímalo, jaký jsou konkrétní důvody, proč se tak náhle přestalo dařit - výsledkově ale hlavně i herně. Do zápasu s Litvínovem to bylo přece parádní účinkování v extralize, dostatek gólů i bodů, pak najednou šlus, úbytek pohybu i bojovnosti, naprostý minimum střel, mizerný přesilovky (ty teda nebyly moc dobrý ani předtím)... Možná se ani konkrétní důvody úpadku určit nedaj, nevím, ale je to trochu zarážející a přemýšlím, čím se to tak může stát.
Zítřek už radši netipuju, přeju si aby jsme dali víc než 1 gól a nebylo to zas bodově za 0...
Ještě dotaz, nevíte někdo co je s Kajínkem? Zraněněj nebo jen nestavěnej?
 
 
HighlandCZ1 | Štoky
18.10.2017, 10:41
 
 
Reakce na jerryk: HighlandCZ1: Podle posledního infa by ...
Jenže to jsou jenom dohady. Já bych rád slyšel vyjádření někoho kompetentního a to jak ohledně Puliše, tak Zemana. Od příštího pátku je před námi totiž blok velice důležitých zápasů a nějaké okysličení už by to chtělo.
 
 
jerryk | Dukla
18.10.2017, 10:32
 
 
HighlandCZ1: Podle posledního infa by měl tento vikend dorazit do Jihlavy. Pokud to zas neklapne, je otázka zda opravdu nehledat jineho hráče.
 
 
HighlandCZ1 | Štoky
18.10.2017, 10:11
 
 
Já jako fanoušek bych rád věděl, kdy asi můžeme počítat s Pulišem. Nechci vědět konkrétní datum, ale časový horizont. Před časem on sám mluvil o 17.září 2017. Nyní máme 18. října 2017, Puliš nehraje a informace nemáme žádné. Chtělo by to právě ty informace. To samé platí i o návratu Zemana.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
18.10.2017, 10:09
 
 
Reakce na imbík: Byl bych celkem rád a myslím, že i kluc...
Přesně
Ač jsem byl možná pro mnohé pesimista před sezonou, tak jsem nikdy nepsal, že bych Duklu jakkoliv nepodporoval nebo přestal fandit. Všichni ví, kde tlačí bota. Když to nejde hokejově, tak to zkusit silově. Tlačit to, srážet se, zastrašit je. Ona ta Sparta sice hokejově je dobrá, ale co jsem si tak četl články z jejích zápasů, tak vyhrává spíše tak nějak profesorsky a přece na to by měl ten náš obrozený styl platit. Samotná kapitola jsou přesilovky. Ty je naprosto NUTNÉ zlepšit. Když už né kombinací, tak aspoň to pálit z každé pozice a clonit. Ono se tam něco náhodně odrazí. Výhra by nám hrozně moc pomohla a myslím, že i zklidnila.
 
 
imbík | HUMPOLEC
18.10.2017, 09:51
 
 
Byl bych celkem rád a myslím, že i kluci v kabině, kdyby se do zítra na minulé zápasy zapomnělo a zítra se začlo tak nějak od začátku. Myslím , že i od nás(fanoušků) to naposledy s Hradcem byla dost bída a na zítřek by se to mělo výrazně zlepšit, ukázat, že si ELH vážíme a za klukama stojíme. Přece jsou to ty samí hráči co nás dovedli do ELH, co začali Extraligu nad očekávání a přeci během 3 zápasů to nemohli zapomenout. Určitě 3 porážky v řadě neni jednoduchá zálěžitost ani pro ně, tak zítra pojďme tam nechat všichni všechno. To je zatím jediné co stim dělat a poklud tohle všichni splníme, nevěřím, že se to neotočí. Musí to ovšem dunět a burácet jako při baráži a musíme ukázat, že se na Duklu nebude žádnému soupeři jezdit jednoduše. Tak ať je to zítra opravdu na Dukle!!
 
 
Siroko | Praha
18.10.2017, 09:02
 
 
Naším zásadním problém je to, že nemáme alespoň ty 2 rozdílový hráče, kteří by nám pomohli zefektivnit pťedevším ty přesilovky. Pokud neproměňujeme je, tak vzhledem k tý velký hráčský kvalitě většiny ostatních týmů moc na body pomýšlet nemůžeme. Tady je asi zásadní to, najít generálního sponzora. Bez toho ty rozdílový hráče nepořídíme.
Taky si říkám, že pokud se už delší dobu ví, že 2 hráči, kteří měli papírově patřit k tahounům jsou marodní na delší dobu, proč se místo nich nepťitáhla alespoň nějaká hostovačka. Pokud jsem dobře četl, tak takovej Marosz šel do Pardubek na hostování do konce roku zdarma.
 
 
jerryk | Dukla
18.10.2017, 08:39
 
 
Zatím se nic moc nedeje a nemá smysl veset hlavu. Na druhou stranu by to chtělo už zas bodovat a aspon trochu držet krok. Hlavně aby hraci nepropadli nějaký letargii, kdyby se zacla delat nějaká mezera. Tak jak je jasný že budem mít záporný serie, tak věřím ze tenhle tym má vnitřní silu a dokáže udelat i serii výher.
 
 
HansV | Příbram na Moravě
18.10.2017, 07:50
 
 
Já bych to neviděl tragicky. Bohužel soupeři přečetli naši hru a možná trochu došly síly. Na druhou stranu i tahouni mužstva, kterým se dařilo na začátku trochu zvadli. Jako např. Jiránek, Čagy,. ale to zas půjde hokej umí. Bohužel i Kubalík se trochu hledá, není to ten snajpr zatím co potřebujeme. Co se týče Puliše, pokud možno rozvázat smlouvu a investovat prachy do někoho jiného. Zeman každý rok stejný, pár zápasů a zranění, takovej jihlaveskej Rosickej. Prostě to chce hru zjednodušit a všechno valit do branky. Nemůžeme čekat, že budeme někoho válcovat. Viděl jsem všechny hokeje a krom dvou posledních zápasů jsme hráli na očekávání skvěle. Držím palce.
 
 
ywan | Dačice
17.10.2017, 23:20
 
 
Ty v.le furt Puliš, co furt s ním máte? Je zraněnej, kdo ví kdy nastoupí a v jaký formě po zranění? Ve čtvrtek se musíme vrátit ke hře, kterou jsme hráli během září, ta nám body se Spartou přinese. Nebuďte z toho zes.raný a valíme. Chtěli jsme extraligu, tak jí tu máme se vším všudy !!!!!!!
 
 
janosik | Jihlava
17.10.2017, 22:56
 
 
Ztrata na sesty Zlin 8 bodu a zapas k dobru. Stale je to vyrovnane. Hlavne nam to ted nesmi zacit utikat.
Mozna je dobre, ze krizi mame ted, a ne az treba v playout ci barazi.
 
 
kelt | Přímělkov
17.10.2017, 21:53
 
 
Nemáme rozdílovýho hráče, střelce.
Doufal jsem, že to bude Puliš. Je otázkou, kdy přijde a v jaký bude formě.
 
 
imbík | HUMPOLEC
17.10.2017, 21:35
 
 
Na čtvrtek už tady zaznělo všechno. Musi hořet led atd. . . . Ty přesilovky se trénují nebo jak to je? Sakra dneska Olmik to hral tak jednoduše a naše presilovky vypadaji ve strašné křeči. Jedna dvě přihrávky mezi beky a šup rána na bránu a znova a znova 2 hráči před kasu a je to. Když to nejde kombinacne tak to tam musime narvat. Jooo a ty střely ne tahem, ale golfakem prosim. Ono se to zlomí. Jednoduche to teď už nebude, ale musíme držet jako tým.
 
 
Janosik | Jihlava
17.10.2017, 21:28
 
 
kumen: Jezdi za specialistou.
 
 
Lufa | Jihlava
17.10.2017, 20:55
 
 
Reakce na bbac: Vím že to srovnání není úplně 100% ale z...
přesně
 
 
HighlandCZ1 | Štoky
17.10.2017, 20:33
 
 
Navíc Sparta dnes stála, mohla regenerovat. My máme naopak v zádech tři prohry a hru takovou, jakou teď produkujeme.....Rád se budu po čtvrtku mýlit.
 
 
bbac | Jihlava
17.10.2017, 20:32
 
 
Vím že to srovnání není úplně 100% ale zkuste se podívat na historii tohoto fóra cca rok zpět do této doby. Bylo to pomalu na sestup do druhé ligy, vyhazoval se každej od uklízečky po rolbaře. A hle.... Ona byla postupová. Pro šťourali: Tím nechci říct že vyhrajem titul :D ale můžeme se zase chytnout, a dostat se o pár míst v tabulce.
 
 
Norwayking | Jihlava
17.10.2017, 20:28
 
 
4 strely ve 3.tretine. No additional comments needed...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.