HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 

Mladí hokejisté strávili...

Během čtvrtého dne Mezinárodní česko-finské hokejové školy se našel čas na zábavu a odpočinek. Dopoledne měli hráči tradiční dvoufázové tréninky,...

Startuje prodej permanentek....

V pondělí 25. července 2016 startuje prodej permanentek na novou sezonu 2016/2017. Ceny permanentních vstupenek se oproti minulé sezoně nemění, znovu...

Dukla vyjede na led ve středu, o...

Hokejistům A-týmu pomalu končí dovolená, k prvnímu oficiálnímu tréninku se svěřenci trenéra Petra Vlka sejdou ve středu 27. července dopoledne. Kromě...

IIHS 2016:
Den čtvrtý

IIHS 2016:
Den čtvrtý

Ceny vstupného

Ceny vstupného

Příprava Dukly
na novou sezonu

Příprava Dukly
na novou sezonu
 
26.7.2016
Tomáš Lysý

Česko-finský kemp pokračuje, mladí hráči si mimo hokeje užívají tropické počasí

Česko-finský kemp pokračuje, mladí hráči si mimo hokeje užívají tropické počasí

Druhý den na Mezinárodní česko-finské hokejové škole, který probíhal prakticky stejně jako úvodních čtyřiadvacet hodin, je minulostí. Finští strážci počasí jakoby věděli, že je v plánu poobědové koupání na malé pláži v Pirkkale, od rána tak vládlo v dvacetitisícovém městě krásné slunečné počasí, které se blížili k třiceti stupňům. Odpoledne patřilo oficiálnímu focení na společný plakát, hned poté přišel na řadu druhý zápas. Znovu jej vyhráli Blue Emperors, kteří skolili White Kings poměrem 5:1. Také v úterý budou mít mladí hokejisté stejný program jako v předešlých dnech.

Celý text


Archiv článků


 
MLÁDEŽ

20.7.2016
Tomáš Lysý

Na tenhle tým budu dlouho vzpomínat, hodnotí bronzový medailista Richard Peschout mistrovství světa juniorů v hokejbalu

Znovu po dvou letech má Dukla Jihlava ve svých řadách medailistu z světového hokejbalového šampionátu. Je jím Richard Peschout, jenž ke dvěma stříbrným medailím z mistrovství světa U-16 v roce 2012 a o dva roky později v kategorii U-18 přidal nyní bronzový kov z juniorského MS v anglickém Sheffieldu. „Radost už máme za sebou, přece jen mistrovství skončilo minulý týden. Šampionát pro mě byl zase novou zkušeností a jsem za ní moc rád,“ říká útočník juniorského týmu Dukly, který v hokejbalu hraje za klub ELBA DDM Ústí nad Labem.

Celý text


20.7.2016
Zdeněk Drla

Mladší dorostenci zahájí novou extraligovou sezonu v pražském Edenu

Dalším mládežnickým týmem Dukly Jihlava, který zná jízdní řád své soutěže, jsou mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Petra Svobody budou v sezoně 2016/2017 působit znovu ve skupině Střed. Oproti sezoně minulé je čekají dva "noví" soupeři - Slavia Praha a Tábor. A právě v pražském Edenu zahájí jihlavští mladíci ve čtvrtek 1. září 2016 svoje působení v novém ročníku ELIOD extraligy mladšího dorostu.

Celý textArchiv článků


Přestupy


Hráč měsíce

Momentálně neprobíhá žádné hlasování

Výročí

Muži:


Tip: Levné posilovací stroje v ČR

Rozpis ledu Rozpis ledu

 • Prodej permanentek

  Čer
  25

  Permanentní vstupenky na sezonu 2016-17 jsou počínaje dnešním dnem v prodeji! Od 16 do 18.30 hod. je můžete zakoupit v prostorách infocentra zimního stadionu. Bližší info na pokladně či webu v následujících hodinách. (25.7.2016, 14:13)

 • S Duklou v Dubnici

  Čer
  21

  Přípravný zápas s Duklou Jihlava odehraje Dukla Trenčín v pátek 26. srpna kvůli rekonstrukci stadionu Pavla Demitry (výměna mantinelů a rekonstrukce chlazení) v Dubnici nad Váhem. Pokud jihlavští fanoušci vyrazí na duel dvou stejnojmenných týmů, mají šanci poznat další slovenský zimní stadion. Trenčín o tom informuje na svém klubovém webu. (21.7.2016, 19:10)

 • Grebenjuk nedopoval

  Čer
  21

  Disciplinární komise Tipsport extraligy se na základě sdělení Antidopingového výboru ČR zabývala podezřením z porušení pravidel o dopingu jihlavským obráncem Alexandrem Grebenjukem, kterému byl po dubnovém barážovém duelu v Karlových Varech prokázán v jeho těle výskyt meldonia. Antidopingoví komisaři objevili 0,29 mikrogramu této látky na mililitr moči. Vzhledem k tomu, že mezní hodnota byla stanovena na 1 mikrogram na mililitr moči, bylo s Grebenjukem disciplinární řízení zastaveno. Ruský obránce tak může nadále působit v soutěžích řízených ČSLH. Informoval o tom web hokej.cz. (21.7.2016, 18:10)

 • Peschout má bronz

  Čer
  12

  Zanedlouho devatenáctiletý útočník Dukly Jihlava Richard Peschout vybojoval na juniorském mistrovství světa v hokejbalu v britském Sheffiledu s českým reprezentačním výběrem do dvaceti let bronzové medaile, když v zápase o třetí místo porazili čeští mladíci Spojené státy americké 5:4. Peschout se na výhře coby asistent kapitána podílel dvěma přihrávkami. (12.7.2016, 23:41)

 • U20 podlehla Kanadě

  Čer
  12

  Čeští reprezentanti do 20 let podlehli ve é zápase na juniorském mistrovství světa v hokejbalu v britském Sheffieldu Kanadě 1:4 a v úterý od 12 hodin si tak zahrají "jen" o světový bronz. Soupeřem jim bude výběr USA. (12.7.2016, 00:04)

 • » Archiv aktualit
 
Peníze zpět E-shop E-shop Promo team Ptejte se Ultras HCD

kraj Vysočina

Základní škola Seifertova Jihlavská amatérská hokejová liga

 
Jihlava

Generální partner

Ježek

Hlavní partneři


psj
lapek
nemecpartners
kronospan
asa-group
vysocina
metrostav
motorpal
podzimek
lighting
expert
eurovia

Partneři klubu

stormware
sepos
czloko
logoshop
osmont
mitech
agrostav
m-soft
grand-cafe

autodobrovolny


Copyright © 2002-2016 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejky | Zakłady bet365 | Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny