3:5
(0:2, 2:1, 1:2)

B-tým juniorů prohrál i čtvrtý přípravný zápas, doma podlehl Třebíči

22.08.2018

B-tým juniorů Dukly začal přípravu porážkou 3:5 na ledě Žďáru nad Sázavou a stejnou prohru si připsal i ve čtvrtém předsezonním utkání, tentokrát proti Třebíči. Hosté se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení, které ale Dukla stihla do začátku 33. minuty smazat - trefil se Jiří Doležal a Patrik Trnka. Jenže domácí si nepohlídali konec druhé části, kdy inkasovali a poté v šestačtyřicáté minutě dostali během půl minuty další dvě branky. Třebíč tak rázem vedla 5:2 a B-tým Jihlavy už jen lehce korigoval stav, když se šest minut před koncem prosadil Jiří Kochrda - 3:5.
22.08.2018 18:00, Přípravné zápasy - 4. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Vaněk, Kratochvíl, Brož, Winkler, Sapík, Cerhan - Svoboda, Kochrda, Doležal, Augusta, Trnka, Havel, Volák, Hejný, Machovský, Březina
3

SK Horácká Slavia Třebíč

Kružík - Vlk, Marek, Dvořák, Koňařík, Němec, Patočka, Průša, Linhart, Válek, Nejedlý, D. Svoboda, Mojdl, Bednář, Vedral, Spilka, Pácal, A. Kotačka, A. Svoboda, F. Kotačka, Makovička
5
Branky a nahrávky: 28. Doležal (Kochrda), 33. Trnka, 54. Kochrda (Kratochvíl) - 7. Vedral (Bednář), 16. Bednář (Vedral), 39. Koňařík, 46. Válek (Linhart), Vedral (Bednář). Rozhodčí: Sibera - T. Mareček, Jeletz. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 146. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5.