JD maskot Dukly

Jsem Ježek JD (čti džej dý) maskot HC Dukla Jihlava

Jsem ježek s nejúžasnějším poslání v ježčích dejináách – maskot nejlepšího hokejového klubu v dějinách této země. Jsou mi asi dva roky a nahradil jsem poněkud prací strhaného rysa (to není řečnický obrat, on byl fakt doslova strhanej, či roztrhanej). Doufám, že vydržím déle jak on a doprovodím Duklu, tam kam patří - na výsluní českého hokeje.

Osobně si myslím, že jako Ježek jsem na správném místě. K Jihlavě konec konců jako živočišný druh patříme a to dokonce podstatně déle než hokej. A proč JD? Protože nejlepší je „Jihlavské Dukla“, zkráceně JD! Možná namítnete, proč ne DJ – Dukla Jihlava, ale copak jste někdo slyšel ježka zpívat? A taky – já na diskotéky jako DJ „dýd žej“ nechci, já se cítí nejlépe na Horáckém zimním stadionu.

Nocuju tam ve VIPu. Je tam teplo, útulno, chodí tam i hezký holky. Ale nejlépe mi je, když kotel spustí chorál, kluci vlítnou na led a buší do soupeře. To je fakt NEJ! Pokud vás bavím, nebo se vám (holky) líbím, můžete mě sledovat i na facebooku – mám tam profil „JD maskot Dukly“.

Živí mě góly co dáme, vaše skandování, radost velkých a malých fans a dovádění s vámi. A ještě něco – snad vás nepřekvapí, že v mých žilách koluje krev v barvách bordó a žluté.

Maskotův deník

Kde se něco děje, tam je ježek JD. Stihl narozeniny, olympiádu, gril, volejbal, běh i posilovnu

Zatímco hokejisté Dukly odpočívají po náročné letní přípravě a před nástupem na led, klubový maskot ježek JD se nezastaví. Stačí se podívat na výčet jeho aktivit, který za poslední měsíc měl. Účastnil se turnaje v beachvolejbalu, byl na grilovačce Spolku fanoušků HCD, navštívil olympiádu dětí na ZŠ Seifertova, podpořil charitativní projekt Běh pro Bárku nebo si vyzkoušel jeden den tréninku s A-týmem v posilovně. Je to zkrátka JD všeuměl! A hlavně rozdával radost na narozeninové oslavě – tu si ostatně můžete objednat zde.
Neváhejte a sledujte JD maskota Dukly na jeho Facebooku a v následujících dnech se dozvíte plno nového...

Maskot JD baví oslavence na jejich narozeninách. Chcete ho také? Napište nám

Ačkoliv sezona skončila již dávno, maskot Dukly ježek JD se nezastaví ani během letní přestávky. Aktuálně stihl již tři narozeninové párty a také si pořádně zaskotačil první červnovou sobotu na jihlavském Dni dětí - video zde. Veselá postavička dukláckého maskota nezkazí žádnou legraci, JD je milý, hravý a rád splní jakékoliv přání. Proto by neměl chybět ani na oslavě Vaší nebo Vašeho dítěte. Jak si ježka objednat? Je to jednoduché - více čtěte zde.

Maskot Dukly frčí! Ježek JD byl ve školkách, vysoké škole i na narozeninové párty a poběží pro Bárku

Tak tohle se povedlo! Maskot Dukly ježek JD, kterého klub odhalil na začátku uplynulého extraligového ročníku, je na roztrhání. Během konce sezony byl znovu ve školkách, na škole Masarykova Jihlava předával diplomy za kurz bruslení a zavítal i na akademickou půdu Vysoké školy polytechnické Jihlava. Nyní JD načíná druhou část sezony – začíná objíždět narozeninové párty a o jeho účast je velký zájem! Chcete mít veselého a hravého ježka i na Vaší nebo Vámi pořádané oslavě? Stačí k tomu maličkost – více zde. Mimo to bude maskot i za atleta, spolu s Bedřichem Ščerbanem se účastní Běhu pro Bárku.

Blahopřání maskota JD – speciální dárek pro malé i velké fans DUKLY

Zkrášlete a oživte narozeninové párty speciálním hostem! Maskot Dukly Jihlava JD může přijít i k vám domů, či do oblíbené osvěžovny a popřát oslavenci: „Vše nej...!“ Napište nám na e-mail deti@hcdukla.cz (obratem Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi) a JD vám zatančí, zapózuje při fotografování, zadovádí s dětmi a může přinést i zcela speciální dárky od Dukly Jihlava.

Maskot Dukly ježek JD odmítal nabídky na nocleh i na pařbu

Maskot Dukly Jihlava ježek JD vyrazil společně s fanoušky na zápas v Karlových Varech. Pokus o diverzi na cizí stadion vyšel a závěrečné loučení zelenobílých fanoušků nebralo konce. Fotografií rozdal více, než Jágr v Jihlavě a odmítal i pozvání a „nocleh od rozmilých zletilých dvojčat“, či pařbu v přilehlých barech.

I během baráže můžete oslavit na HZS narozeniny svých fans přátel

Pokud má váš blízký člověk a fanoušek Dukly ve dnech kolem utkání narozeniny a bude na stadionu, překvapte ho speciálním blahopřáním! Na adresu deti@hcdukla.cz (vždyť kdo si hraje, nezlobí) pošlete jeho fotografii, jméno či přezdívku a věk (nebo datum narození), případně napište, co ho baví, nebo typ co k fotografii dodat. V rámci následujícího domácího zápasu, během druhé přestávky, mu pustíme na LED obrazovce speciální blahopřání.

Objíždění školek v okolí Jihlavy pokračuje. Na řadu přišel Dobronín, Velký Beranov a Jamné

V dobrých věcech se má pokračovat. Stejně tomu je i v novém projektu Dukly Jihlava, jejíž zástupci objíždí školky v nejbližším okolí Jihlavy a představují předškolákům lední hokej. Po Cejli, Lukách nad Jihlavou a Brtnici přišla na řadu další tři města či obce – Dobronín, Velký Beranov a Jamné. „Snažíme se přitáhnout děti k hokeji a přestavit jim ho. Není jen o bruslení na ledě, ale je v něm zahrnuta všestranná sportovní příprava. Doufám, že projekt malé děti zaujme,“ říká organizátor akce Lukáš Sáblík, odchovanec Dukly a gólman, jenž v Jihlavě strávil 13 sezon.
Máte zájem o akci také ve Vaší školce či škole? Kontaktujte Lukáše Sáblíka na mobilním čísle 603 517 428.

Dukla objíždí školky v okolí Jihlavy a představuje předškolákům lední hokej

Dukla Jihlava od prosince začala s novým projektem. Objíždí školky v nejbližším spádovém okolí Jihlavy a představuje předškolákům lední hokej. Akci si vzal pod svá bedra bývalý hráč Dukly Lukáš Sáblík. „Bavili jsme se s trenéry, že za našich let byla členská základna dětí daleko širší a že teď děti nemají tolik pohybu jako dříve. Snažím se proto přitáhnout děti k hokeji a představit jim ho. Není jen o ježdění na ledě, ale je v něm zahrnuta všestranná sportovní příprava. Doufám, že akce zaujme,“ říká odchovanec Dukly, který v Jihlavě strávil 13 sezon. Nyní v klubu pracuje jako trenér gólmanů a B-týmu mladšího dorostu.
Máte zájem o akci také ve Vaší školce či škole? Kontaktujte Lukáše Sáblíka na mobilu 603 517 428

Maskot Dukly ježek JD řádí na facebooku

Maskot HC Dukly Jihlava ježek JD má vlastní facebookový profil. Fanoušci Dukly a všeho kolem ní mohou sledovat mimo jiné jeho komentáře, aktivity mimo zápasy a fotogalerii ze zápasů. Stránky budou mapovat účast maskota na oficiálních akcích klubu i při dalších aktivitách jako jsou akce pro děti a podobně. FB profil JD maskot Dukly najdete zde - dej Líbí se mi a sleduj ho!

Seznamte se: Ježek JD, maskot HC Dukla Jihlava

Určitě jste si všimli, že od nové extraligové sezony řádí při domácích zápasech v ochozech Horáckého zimního stadionu nový maskot. Jde o maskota Ježka JD (čti džej dý), protože Dukla = Jihlava a Jihlava = ježek. Maskot má prostor na webu Dukly v menu Multimedia – Maskot, kde bude publikovat své ježčí zprávy a kde se zobrazí poslední příspěvek z jeho bodlinatého profilu na Facebooku. Hravé a milé stvoření můžete sledovat i přímo na Facebooku na stránce JD maskot Dukly. Tam najdete mnoho zajímavého nejen z JD domoviny na Horáckém zimním stadionu.

Další stránky
123>>
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
HC RT TORAX Poruba
×
Dnes v 14:00 | Junioři
AZ RESIDOMO Havířov
HC Dukla Jihlava