JD maskot Dukly

Jsem Ježek JD (čti džej dý) maskot HC Dukla Jihlava

Jsem ježek s nejúžasnějším poslání v ježčích dejináách – maskot nejlepšího hokejového klubu v dějinách této země. Jsou mi asi dva roky a nahradil jsem poněkud prací strhaného rysa (to není řečnický obrat, on byl fakt doslova strhanej, či roztrhanej). Doufám, že vydržím déle jak on a doprovodím Duklu, tam kam patří - na výsluní českého hokeje.

Osobně si myslím, že jako Ježek jsem na správném místě. K Jihlavě konec konců jako živočišný druh patříme a to dokonce podstatně déle než hokej. A proč JD? Protože nejlepší je „Jihlavské Dukla“, zkráceně JD! Možná namítnete, proč ne DJ – Dukla Jihlava, ale copak jste někdo slyšel ježka zpívat? A taky – já na diskotéky jako DJ „dýd žej“ nechci, já se cítí nejlépe na Horáckém zimním stadionu.

Nocuju tam ve VIPu. Je tam teplo, útulno, chodí tam i hezký holky. Ale nejlépe mi je, když kotel spustí chorál, kluci vlítnou na led a buší do soupeře. To je fakt NEJ! Pokud vás bavím, nebo se vám (holky) líbím, můžete mě sledovat i na facebooku – mám tam profil „JD maskot Dukly“.

Živí mě góly co dáme, vaše skandování, radost velkých a malých fans a dovádění s vámi. A ještě něco – snad vás nepřekvapí, že v mých žilách koluje krev v barvách bordó a žluté.

Maskotův deník

Dukla Jihlava eviduje další podpisy!

Body do přehledů hráčských statistik si nikdy nepřipíšou, ale nedílnou součástí domácích zápasů bezesporu jsou. Podpisy na další sezonu hlásí trojice, která oživuje maskota Dukly, oblíbeného ježka JDýho. Ríša, Robajs i Šali jsou připraveni na další sezonu a na všechny bodliny doufají, že ta bude i s fanoušky v ochozech!

Ježčí šestice zásad pro současnou situaci

Současnému tématu – epidemii nového typu koronaviru – bohužel nejde uniknout. Ale pokud je to možné, lze situaci alespoň trošku odlehčit. A přesně o to se pokusil maskot Dukly ježek JD ve spolupráci s jednatelem klubu Bedřichem Ščerbanem. Dohromady si pro Vás připravili Ježčí šestici zásad pro aktuální stav. A proč šestici? Protože při hokejovém utkání je na ledě za normální situace šest hokejistů (pět hráčů a jeden brankář). Takže dodržujte Ježčí zásady a věřte, že se také naše každodenní životy vrátí do normální situace, na kterou jsme byli zvyklí. Hodně zdraví!

JD maskot Dukly si zabruslil na náměstí

Byl předvánoční čas, psalo se úterý 10. prosince a bruslení pro veřejnost na nově zbudovaném kluzišti okolo Morového sloupu na Masarykově náměstí v Jihlavě bylo v plném proudu. Úderem druhé hodiny odpolední vystoupil z osobního automobilu JD maskot Dukly a zamířil si to rovnou do šatny, aby se přezul do bruslí.

Maskot JD se v létě nezastaví. Byl pozorovatelem na Olympiádě a navštívil školku ve Stříteži

Maskot Dukly Jihlava ježek JD byl pozorovatelem velkých Olympijských her pro malé návštěvníky Mateřské školy U dlouhé stěny v Jihlavě. Běh na 50 nebo 100 metrů, hod míčkem do dálky a skok dlouhý, takové bylo menu soutěžních disciplín. I když se všechny výkony měřily, počítaly a kontrolovaly, tak nejdůležitějším ukazovatelem bylo vzájemné povzbuzování a fandění. Výsledek nebyla tedy zlatá medaile, ale dobrá zábava.

Ježek JD se zúčastnil Sportovního dne s VŠPJ. Bude i na Dni dětí!

Středa, 15. května 2019, 11:00 – 16:00. Právě v tomto termínu se na jihlavském Masarykově náměstí uskutečnila akce Sportujeme s Vysokou školou polytechnickou Jihlava. A kdo na ní nemohl chybět? No přece maskot Dukly ježek JD, který se svým fotbalovým parťákem z FC Vysočina bavil přítomné. Kompletní fotogalerii z akce najdete zde. Škoda jen špatného počasí, které odradilo větší počet návštěvníků. Není to ale jediná akce, na kterou oblíbený maskot Dukly zavítá. Již nyní můžeme prozradit, že bude i na Dni dětí s Hitrádiem Vysočina, který začíná v sobotu 1.6.2019 od 13:00 v Amfiteátru jihlavského letního kina.

Pozvěte si maskota Dukly Ježka JD na narozeninovou oslavu!

Hokejová sezona skončila pro Duklu již před měsícem, ale její maskot ježek JD vůbec nelení. Nedávno uklízel kolem Horáckého zimního stadionu v rámci akce Čistá Vysočina, spolu s Lukášem Sáblíkem pak jezdí dělat radost předškolákům. Ale to není vše. O velikonočním víkendu v rámci narozeninových oslav přišla řada i na variantu Star, tedy s hodinovou účastí maskota, který jedenáctiletému fanouškovi Dukly Kubovi z Telče přinesl vedle dárků i nefalšovaný dort!
Chcete maskota na narozeninové oslavě také? Kontaktujte nás na e-mailu deti@hcdukla.cz

Dukla stále pokračuje v návštěvě školek. Spolu s Maskotem může přijet i k Vám

Během sezony 2017/2018 začal Lukáš Sáblík se svými kolegy akci Dukla ve školkách. Odchovanec jihlavského hokeje, který v Dukle strávil 13 sezon, zajížděl se svými kolegy a s JD maskotem Dukly do školek na Jihlavsku. V premiérovém ročníku akce navštívila Dukla více jak desítku školek a tento projekt měl pokračování i v právě končící sezoně. Zástupci Dukly představili klub a lední hokej vůbec v celkem osmi školkách. „Představujeme Duklu a lední hokej celkově. Aby děti věděly, že hokej není jen bruslení na ledě. Dívkám samozřejmě představíme i krasobruslení, jelikož v našem klubu máme krasobruslařský oddíl. Všechny děti si pak mohou vyzkoušet hokejovou výstroj, třeba i kompletní gólmanskou výbavu včetně betonů, lapačky a vyrážečky. Zastřílí si na brankáře, což je mnohdy jejich spolužák, dostanou předměty s motivem klubu a na závěr je navštíví maskot,“ popisuje Lukáš Sáblík v několika větách, jak návštěvy probíhají.
Máte zájem o akci také ve Vaší školce či škole? Kontaktujte Lukáše Sáblíka na mobilním čísle 603 517 428 nebo na e-mailu sablo@mybox.cz.

V diváckých soutěžích na play-off budou vyhrávat malí i velcí Dukláci

V rámci play-off první ligy budou na domácích zápasech Dukly Jihlava vyhrávat malí i velcí fanoušci. Tradiční soutěž pro nejmenší fandy o Palubní lístky do rodinného parku Robinson doplní i soutěž o vstupné do Vodního ráje určená spíše pro „věkem zkušenější“ fanoušky.

Kde se něco děje, tam je ježek JD. Stihl narozeniny, olympiádu, gril, volejbal, běh i posilovnu

Zatímco hokejisté Dukly odpočívají po náročné letní přípravě a před nástupem na led, klubový maskot ježek JD se nezastaví. Stačí se podívat na výčet jeho aktivit, který za poslední měsíc měl. Účastnil se turnaje v beachvolejbalu, byl na grilovačce Spolku fanoušků HCD, navštívil olympiádu dětí na ZŠ Seifertova, podpořil charitativní projekt Běh pro Bárku nebo si vyzkoušel jeden den tréninku s A-týmem v posilovně. Je to zkrátka JD všeuměl! A hlavně rozdával radost na narozeninové oslavě – tu si ostatně můžete objednat zde.
Neváhejte a sledujte JD maskota Dukly na jeho Facebooku a v následujících dnech se dozvíte plno nového...

Maskot JD baví oslavence na jejich narozeninách. Chcete ho také? Napište nám

Ačkoliv sezona skončila již dávno, maskot Dukly ježek JD se nezastaví ani během letní přestávky. Aktuálně stihl již tři narozeninové párty a také si pořádně zaskotačil první červnovou sobotu na jihlavském Dni dětí - video zde. Veselá postavička dukláckého maskota nezkazí žádnou legraci, JD je milý, hravý a rád splní jakékoliv přání. Proto by neměl chybět ani na oslavě Vaší nebo Vašeho dítěte. Jak si ježka objednat? Je to jednoduché - více čtěte zde.

Další stránky
1234>>