AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Žďár byl nad síly jihlavských žáků D, inkasovali devět branek

V neděli 14. října cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru nad Sázavou. Domácí po první třetině vedli o dvě branky. Ve druhé části hosté inkasovali dvě branky a rázem prohrávali 2:5. Poslední dvacetiminutovka nabídla pět branek, z toho však čtyři do sítě Jana Menšíka, který za celý zápas kryl čtyřicet dva střeleckých pokusů domácí družiny. Žďár porazil Duklu 9:3.

Dramatický zápas rozhodli starší žáci B povedenou poslední třetinou

V neděli 7. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Třebíče. První třetina skončila bez branek. Druhá část byla na góly také chudá, padla jedna branka a to do sítě domácího výběru. Jihlavští mladíci zabrali v poslední dvacetiminutovce, když vstřelili čtyři branky a inkasovali jednou. Dukla porazila Třebíč 4:2. Dvě góly se na obratu podílel Jaroslav Hejda.

Mladší žáci D nedali Třebíči šanci, nasázeli jí třináct branek

V neděli 7. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Třebíče. Po první třetině vedli domácí těsně 2:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci čtyři branky, hosté se trefili jen dvakrát. Poslední dvacetiminutovka nabídla rovnou osm branek, z toho sedm do sítě Třebíče. Dukla porazila svého soupeře vysoko 13:4. Pět bodů za dva góly a tři asistence si v zápase připsal Jakub Staněk.

Starší žáci A nedali Liberci v poslední třetině šanci, vstřelili v ní šest branek

V sobotu 6. října hostili svěřenci Martina Pykala celek Liberce. První třetina skončila bezbrankovou remízou. Ve druhé části se už přeci jen střelci osmělili a mířili třikrát přesně. Poslední dvacetiminutovka pak nabídla jihlavský koncert, kdy mladíci Dukly reagovali na vyrovnání Liberce šesti góly a Jihalvané se tak mohli radovat z vysoké výhry 8:2. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Štos.

Souboj mladších žáků C nabídnul gólovou přestřelku, padlo šestnáct branek

V sobotu 6. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Liberce. Hosté se po první třetině ujali vedení 3:1. Ve druhé části padlo celkem šest branek, z toho tři na každé straně. Napřed tak stále byli hosté ze severu Čech. Poslední dvacetiminutovka nabídla opět šest branek, ale tentokráte čtyři do sítě hostí a dva góly do sítě domácícho týmu. Vyrovnávací gól vstřelil vteřinu před koncem Henryk Grabowski. Čtyři body za dva góly a dvě asistence si v zápase připsal Vít Macek. Dukla remizovala s Libercem 8:8.

Starší žáci B se rozstříleli, Bystřici nasázeli dvacet branek

V neděli 30. září cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Bystřice. Hosté si šli od začátku zápasu za jasným cílem. Po první třetině vedli 5:0. Ve druhé části přidali mladíci Jihlavy dalších sedm branek. Poslední dvacetiminutovka nabídla dokonce osm gólů a všechny do sítě domácí družiny. Dukla zvítězila nad svým soupeřem vysoko 20:0. Sedm bodů za čtyři góly a tři asistence si v zápase připsal Jindřich Habermann.

Mladší žáci D si z Bystřice vezou vysokou výhru, vstřelili čtrnáct branek

V neděli 30. září cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Bystřice. Hosté po první třetině vedli 5:0. Ve druhé části přidali poté jihlavští mladíci další čtyři branky a desítka byla na dosah. V poslední dvacetiminutovce poté padlo dalších pět branek a všechny do sítě domácího výběru, kteří měli za celý zápas pět střel na bránu. Dukla zvítězila vysoko 14:0. Osmi body za šest branek a dvě asistence se na výhře podílel Jakub Staněk.

Starší žáci A napodobili své mladší kolegy a z Kolína vezou výhru

V sobotu 29. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Kolína. Hosté vyhráli úvodní třetinu těsně 1:0. Druhá část byla na góly nejbohatší, když padlo šest branek, z toho čtyři do sítě domácích. V poslední třetině přidali jihlavští mladíci dvě branky a mohli slavit výhru 7:2. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Andrej Fábry.

Gólovou přestřelku pro sebe rozhodli mladší žáci C v poslední třetině

V sobotu 29. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Kolína. Hostím se první třetina vyvedla lépe, když po jejím skončení vedli 4:1. Úplný opak byla druhá část, kdy čtyři branky dali domácí a rázem vedli 5:4. Poslední dvacetiminutovka ale znovu patřila jihlavským mladíkům, kteří znovu vstřelili čtyři branky a mohli slavit výhru 8:6. Dvě branky vstřelil Tomáš Přibyl.

Starší žáci A rozhodli o své výhře během poslední třetiny, kdy vstřelili sedm branek

V pátek 28. září hostili svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí po první třetině vedli těsně 1:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci dvě branky. Poslední dvacetiminutovka byla na góly nejbohatší, kdy jich padlo sedm a všechny do sítě hostí. Dukla porazila Havlíčkův Brod vysoko 10:0. Třemi góly se na výhře podílel obránce Martin Matějíček.

Další stránky
123456>>