4:1
(0:0, 3:0, 1:1)

B-tým juniorů přehrál B-tým Žďáru

28.08.2018

Další přípravný zápas svedl proti sobě B-týmy Dukly a Žďáru nad Sázavou. Po bezbrankové první třetině začala řádit domácí lajna Svoboda-Kochrda-Doležal, která se postarala o všechny tři branky druhé části. Nejprve se trefil Pavel Svoboda, na kterého navázal Jiří Doležal (foto uprostřed s číslem 20). Ten u první branky asistoval a nahrával i na třetí gól, který dal Jiří Kochrda. Když v padesáté minutě přidal Kochrda i čtvrtou trefu, bylo jasno. Jihlavu tak může pouze mrzet inkasovaný gól dvě a čtvrt minuty před koncem, kterým gólman Filip Krejčí přišel o čisté konto - 4:1.
28.08.2018 18:00, Přípravné zápasy - 6. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Vaněk, Kratochvíl, Brož, Winkler, Sapík, Poledna, Cerhan, Glejtek - Svoboda, Kochrda, Doležal, Augusta, Trnka, Havel, Volák, Březina, Machovský, Buzek, Hejný, Nosek
4

SKLH Žďár nad Sázavou

Vorčák (32. Makarenko) - Čermák, Filip, Suda, Korec, Ludvík, Grauer, Prokop - Puczek, Jindra, Malenovský, Štola, Kouba, Vaňkovský, Šerejch, Cibuzar, Bednář
1
Branky a nahrávky: 21. Svoboda (Doležal), 33. Doležal (Machovský), 39. Kochrda (Svoboda, Doležal), 50. Kochrda (Augusta) - 58. Malenovský (Jindra). Rozhodčí: Paur - Šťastná, J. Mareček. Vyloučení: 4:7, navíc Volák (JIH) 5 min. a do konce utkání - Bednář (ZNS) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1.