9:1
(2:0, 3:1, 4:0)

Rezerva dorostu si hladce poradila s Chotěboří, vstřelila devět branek

23.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 23. září přivítali svěřenci Mariána Moravy celek Chotěboře. Po první třetině vedli domácí 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další tři branky. Poslední třetina nabídla čtyři branky v síti Chotěboře. Dukla B tak porazila svého soupeře vysoko 9:1 i zásluhou čtyř využitých přesilovek. O dvě z nich se postaral Jakub Novák.
23.09.2018 12:00, Regionální liga dorostu - 3. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pulda - J. Novák, Augusta, Šabatka, Kardoš - Machovský, Bína, Bulík - Bačkovský, Štorek, Michalčuk - Sedlák, Kuba, P. Novák
9

HC Chotěboř

Pazderka (41. Křivský, 43. Pazderka, 48. Křivský) - Pudil, Fruhbauer, Drapáková, Žižkovský, Vogel, Picka, Kohout, Matýsek - Bačkovský, Vrána, Ondráček, Němec, Grygar, Koukola, Stránský, Vlach, Slanař
1
Branky a nahrávky: 2. Bačkovský (Michalčuk), 8. Michalčuk (Štorek), 26. J. Novák, 39. Michalčuk (Štorek), 39. Bulík (Sedlák), 48. Bulík (Bína, Augusta), 49. J. Novák, 52. Bulík (Machovský), 53. Štorek (Sedlák) - 35. Stránský (Pudil). Vyloučení: 8:12, navíc Novák, Michalčuk (oba JIB) 10 min. OT. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1.