3:6
(1:2, 1:2, 1:2)

Rezerva dorostu v každé třetině vstřelila dvě branky, pokaždé inkasovala jen jednou

19.10.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 19. října cestovali svěřenci Mariána Moravy do Ledče nad Sázavou. Domácí se sice dostali do vedení, ale hosté do konce první třetiny otočili vývoj duelu. Ve druhé části vstřelili domácí opět jen jednu branku a jihlavští mladíci dvě. Stejně dopadla i poslední dvacetiminutovka. Dukla B tak porazila Ledeč 6:3. Pět bodů za dva góly a tři asistence si v zápase připsal Max Machovský.
19.10.2018 16:30, Regionální liga dorostu - 2. kolo

HC Ledeč nad Sázavou

Josef Novák - Souček, Kouba, Čapek, Chladová, Vrána - Voda, Vašák, Krejčí, Sedláček, Panský, Kafka, Partl, Brothánek, Jindra
3

HC Dukla Jihlava B

Horák - Jakub Novák, Augusta, Janda, Kret, Kardoš - Machovský, Kuba, Bačkovský - Sedlák, Štorek, P. Novák - Němec
6
Branky a nahrávky: 4. Partl (Čapek), 38. Jindra, 60. Chladová - 10. Kuba (Machovský), 14. Machovský (Kuba, Bačkovský), 25. Štorek (Sedlák, Bačkovský), 38. Bačkovský (Machovský, Kuba), 46. Machovský (Bačkovský, Štorek), 48. Jakub Novák (Kuba, Machovský). Vyloučení: 11:13. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6.