4:2
(1:1, 2:1, 1:0 - N 0:1)

Junioři pokořili Žďár nad Sázavou a připsali si důležité vítězství

15.12.2018

Jihlavští junioři vstoupili do zápasu lépe, když se v deváté minutě při přesilovce prosadil Pavel Zvěřina. Žďár ale reagoval zrovna tak, když také zužitkoval početní výhodu. Rozhodla druhá třetina. Dukla nejprve nevyužila dvě přesilovky, ale v polovině zápasu se trefil Matouš Menšík a poté už početní výhoda přinesla ovoce v podobě gólu Tomáše Valy. Žďár sice v závěru třetiny snížil, ale více už nestačil. Jihlava ve třetím dějství ubránila dvě oslabení a v závěru pečetil její tři body Jakub Krajíček - 4:2. Hosté nakonec brali bod, jelikož prodloužení rozhodl zkompletovaným hattrickem Jan Tlačil - 0:1.
15.12.2018 12:00, DHL extraliga juniorů - 25. kolo

Javůrek – Piskač, Chvátal, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Barák
4

SKLH Žďár nad Sázavou

Radosta – Černohorský, Mikulík, Čermák, Klodner, Poizl, Budín – Filip, Konečný, Vojinovič, Vlk, Pětník, Kouba, Jindra, Tlačil, Nečas, Nagy, Nikolič, Vašíček
2
Branky a nahrávky: 9. Zvěřina (Brož), 30. Menšík (Juda), 33. Vala (Smolko, Brož), 58. Krajíček (Chlubna) – 15. Tlačil (Filip), 38. Tlačil (Nagy, Konečný), 63. Tlačil. Rozhodčí: Vrba - Komínek, Otáhal. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.