Přijďte v sobotu 26. ledna na Horácký zimní stadion na akci Týden hokeje

03.01.2019 / Český hokej

V sobotu 26. ledna 2019 od 10:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dukla Jihlava ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Horáckém zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na manažera mládeže Dukly pana Jiřího Jungwirtha (mladez@hcdukla.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.


Děti si při předešlém Týdnu hokeje užily spoustu zábavy. Foto: Markéta Křížová

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Při předešlé akci Týden hokeje na Horáckém zimním stadionu, která byla v září 2018, si děti mohly prohlédnout útroby stadionu, zatímco jejich rodiče poslouchali malou přednášku, co je k hokeji třeba. Foto: Markéta Křížová

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Nevadí, pokud Vaše dítě neumí úplně dobře bruslit. Naši ochotní trenéři spolu s pomůckami budou nápomocni malému zájemci o lední hokej. Foto: Markéta Křížová

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Společné foto při akci Týden hokeje – pojď hrát hokej ze září 2018 v Jihlavě. Foto: Markéta Křížová