5:1
(1:1, 3:0, 1:0)

Rezerva juniorů si poradila s Českými Budějovicemi

12.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. ledna přivítali svěřenci Richarda Adama celek DDM České Budějovice. Hosté šli jako první do vedení. Domácí ale do konce úvodní třetiny stačili srovnat krok. Rozhodnutí nabídla druhá část, kdy se jihlavským mladíkům povedlo vstřelit tři branky. Poslední dvacetiminutovka nabídla jednu branku, ale také osm trestů na pět minut + do konce utkání. Dukla B porazila Budějovice 5:1. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Augusta.
12.01.2019, Regionální liga juniorů - 19. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Vaněk, Křišta, Winkler, Cerhán - Brož, Machovský, Březina - Nosek, Augusta, Havel - Glejtek, Martinů, Buzek
5

HC DDM České Budějovice

Pícha (41. Plecer) - Votruba, Dekret, Štěcha, Šimák, Ruprecht, Štrobl - Novák, Svoboda, Tejček, Klimeš, Brousek, Matoušek, Řehoř, Hájek
1
Branky a nahrávky: 18. Buzek (Cerhán, Winkler), 27. Březina (Křišta, Brož), 34. Augusta (Křišta, Nosek), 38. Vaněk (Augusta, Březina), 56. Augusta (Havel, Winkler) - 9. Ruprecht (Štěcha). Vyloučení: 6:3, navíc Glejtek, Křišta, Buzek, Vaněk (všichni JIB) 5 + do konce utkání - Hájek, Novák, Ruprecht, Šimák (v3ichni DDM) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:1, 5:1.