2:3p
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

Junioři urvali doma proti Mladé Boleslavi pouze bod

01.02.2019

Jihlava hraje o vyhnutí se baráži, Mladá Boleslav zase o postup do skupiny o play-off, takže bylo rozhodně o co hrát. A body se nakonec po základní části dělily. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří šli ve třetí minutě do vedení, ale zanedlouho srovnal Tomáš Vala v přesilové hře. Na další branku se čekalo čtyřicet minut, než domácí poslal do vedení Jakub Krajíček. Ale také hosté dokázali rychle odpovědět a za minutu a čtvrt bylo srovnáno. V závěru základní části ubránili Jihlavští oslabení, takže zápas nakonec došel do prodloužení, které svým druhým gólem v utkání rozhodl Andrej Moravčík - 2:3 po prodloužení.
01.02.2019 16:00, DHL extraliga juniorů - 37. kolo

Chaloupek – Piskač, Veleba, Moravec, Trávník, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Adam, Juda, Barák
2

BK Mladá Boleslav

Zeithaml – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Jirásek, Hovorka, Rudolph, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Foerster, Houška, Grim, Moravčík, Šíma
3
Branky a nahrávky: 6. Vala (Chlubna, Adam), 46. Krajíček – 3. Sýkora (Houška, Moravčík), 48. Moravčík (Grim), 64. Moravčík (Klikorka). Rozhodčí: Skopal – Polák, Nechvátal. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.