0:3
(0:1, 0:2, 0:0 - N 0:0 - 1:0)

Další porážka. Junioři doma proti Přerovu nedali gól. Získali alespoň bod v nájezdech

23.02.2019

Zápas proti Přerovu, který usiluje o záchranu juniorské extraligy, nezačal pro Jihlavu dobře. Již v 11. minutě šli hosté do vedení a stav se už v první části neměnil. Ve druhé třetině padly dvě branky a obě do jihlavské sítě. V polovině zápasu Zubři odskočili do dvoubrankového vedení a 16 sekund před druhým odchodem do šaten zasadili soupeři zřejmě rozhodující úder - 0:3. Ve třetí části už branka nepadla. Jihlava tak alespoň získala bod v nastavení, když nájezdy vyhrála 3:2 a ten rozhodující proměnil Patrik Rašín - 1:0.
23.02.2019 12:00, DHL extraliga juniorů - 42. kolo

Javůrek – Moravec, Vála, Rašín, Mareš, Chvátal – Chlubna, Juda, Vala – Menšík, Krajíček, Barák – Smolko, Kardoš, Doležal
0

HC ZUBR Přerov

Šimonů – Kleiner, Bieniek, Gréč, Takáč, Jaroněk, Moučka – Krátký, Indrák, Dobša – Kočica, Pěcha, Zmeškal – Ryšavý, Hradil, Borot – Chytil, Fencl
3
Branky a nahrávky: Rozh. náj. Rašín - 11. Krátký (Indrák), 28. Indrák (Gréč, Dobša), 40. Dobša (Ryšavý). Rozhodčí: Pilný – Šimánek, Hnát. Vyloučení: 7:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:3.