5:3
(1:1, 2:1, 2:1 - N 0:0 - 1:0)

Dorost urval proti Žďáru čtyři body a znovu se přiblížil play-off

23.02.2019

Dorostenci Dukly vstoupili do utkání proti poslednímu Žďáru lépe a v páté minutě se trefil Šimon Zdarsa. Hosté ale o pět minut později srovnali Robertem Bačem a zkraje druhé třetiny se dostali do vedení. Červenožlutí ale také rychle vyrovnali a vzápětí znovu tahali za delší konec, když oba góly zařídil Daniel Pavelec. Ve třetí třetině dlouho branka nepadla, až v 55. minutě navýšil vedení Dukly Martin Pigl. Hosté sice ještě jednou snížili, když David Polodna využil trestné střílení, ale to bylo z jejich strany všechno a naopak jihlavskou výhru do prázdné klece pečetil Ondřej Broža - 5:3. V nadstavbě se došlo až na nájezdy, kde se prosadil pouze a jenom první hráč z deseti. Daniel Pavelec rozhodl o čtvrtém jihlavském bodu, naopak Filip Maláč byl v domácí brance bezchybný - 1:0.
23.02.2019 15:00, ELIOD extraliga dorostu - 33. kolo

Maláč - Hrbek, Adam, Broža, Sapík, Šabatka, Vranka - Mlejnek, Pavelec, Juříčka - Štorek, Melenovský, Pigl - Báťa, Bulík, Zdarsa - Kravec
5

SKLH Žďár nad Sázavou

Prchlík - Macek, Beran, Sochor, Pelikán, Janda, R. Doležal - Staněk, Bačo, Polodna - J. Doležal, P. Doležal, Procházka - Nerad, Elis, Bandy
3
Branky a nahrávky: 5. Zdarsa (Juřička, Sapík), 27. Pavelec (Juřička, Sapík), 32. Pavelec (Sapík, Broža), 55. Pigl (Pavelec, Melenovský), 60. Broža, rozh. náj. Pavelec – 10. Bačo (Pelikán, Polodna), 24. Staněk (Polodna, Bačo), 56. Polodna (TS). Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Bělohlav. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 116. Střely na branku: 53:26. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.