2:7
(2:1, 0:3, 0:3)

Junioři prohrávali o dvě branky, nakonec slaví vysoké vítězství

09.03.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu zajížděli svěřenci Karla Nekvasila do Žďáru nad Sázavou. Domácí se během úvodní třetiny dostali do dvoubrankového vedení. Do konce této části stačili hosté snížit na rozdíl jediné branky. Během druhé třetiny se již dostali do vedení, když se jim povedlo vstřelit tři branky. I poslední dvacetiminutovka nabídla tři góly a všechny do sítě domácí družiny. Dukla zvítězila vysoko 7:2. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v zápase připsal Tomáš Chlubna.
09.03.2019 15:15, DHL extraliga juniorů - 46. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Radosta (41. Vít) – Černohorský, Mikulík, Čermák, Grauer, Budín, Cibuzar – Vaňkovský, Filip, Vojinovič, Vlk, Pětník, Caha, Jindra, Kadleček, Puczek, Malenovský, Nikolič, Vašíček
2

Javůrek – Kratochvíl, Smolko, Vála, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Doležal, Juda, Barák
7
Branky a nahrávky: 12. Kadleček (Vojinovič, Vašíček), 14. Vašíček (Filip) – 18. Juda (Rašín, Chlubna), 23. Chlubna (Vála, Vala), 26. Juda (Mareš), 37. Vala (Kratochvíl, Chlubna), 53. Chlubna (Kratochvíl, Vala), 55. Vála (Rašín, Vala), 57. Chlubna (Vala, Juda). Rozhodčí: Vrba – Kleprlík, Čelechovský. Vyloučení: 7:2, navíc Kadleček (ZDR) 10 min. OT. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 31:42. Průběh utkání: 2:0, 2:7.