3:2
(2:1, 1:0, 0:1)

Dorostenci Dukly sahali po vyrovnání, třetí zápas se jim vynutit nepodařilo

19.03.2019 / Jaroslav Wollmann

V úterý 19. března cestovali svěřenci Štěpána Moravce ke druhému čtvrtfinálovému duelu do Vítkovic. Hosté se chtěli pokusit o vyrovnání série a vynutit si tak třetí zápas. Domácím se ale ve druhém čtvrtfinálovém duelu dařili přesilové hry, když dokázali využít dvě že tří možností. Dukla držela chvíli v první třetině vyrovnaný stav zásluhou Dominika Mlejnka. Vítkovice poté odskočily na rozdíl dvou branek. V poslední třetině vykřesal jiskru naděje Matouše Menšík, ale vyrovnat se již hostím ani přes dvě nabídnuté přesilové hry nepodařilo. Do semifinále tak postupují po výhře 3:2 Vítkovice.
19.03.2019 17:00, ELIOD extraliga dorostu - 0. kolo

HC Vítkovice Ridera

Bartošák – Bystroň, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Rajčan, Brada, Schauer, Macho, Juříček, Kubík
3

Maláč – Sapík, Chvátal, Adam, Moravec, Vranka, Port – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Juřička, Štorek, Broža, Mlejnek, Menšík, Pavelec, Jungwirth
2
Branky a nahrávky: 7. Krejsa (Machů), 10. Holaník (Juříček, Kubík), 28. Krejsa (Rajčan, Machů) – 9. Mlejnek (Zdarsa, Chvátal), 46. Menšík (Moravec). Rozhodčí: Sedlák – Gebauer, Hanzlík. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.