5:4
(3:1, 1:1, 1:2)

Junioři zvládli i druhý přípravný zápas, když skolili Pardubice

06.08.2019

Juniorům zatím přípravné období vychází. Po výhře v Olomouci dokázali svěřenci trenérů Nekvasila a Ujčíka skolit doma i Pardubice. Do zápasu sice vstoupilo lépe Dynamo, které se v šesté minutě ujalo vedení, ale o čtyři minuty později vedla Dukla po trefách Zbyňka Vlka, Valentýna Smolka a Martina Zadražila již 3:1, navíc v šestadvacáté minutě zvýšil její vedení Marián Havel. Hosté sice vzápětí vstřelili druhý gól, ale průběžný stav 4:2 se poté dlouho neměnil. Až v závěru začaly padat branky. Gól Patrika Čermáka sedm minut před koncem byl nakonec vítězný, protože zdánlivě jasný zápas pro Jihlavu zdramatizovali hosté dvěma přesnými trefami. Výhru 5:4 si však dukláčtí junioři už vzít nenechali.
06.08.2019, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Krejčí - Smolko "C", Nikolič, Piskač, Grauer, Tůma, Rašín, Trávník, Winkler - Pětník, Havel, Vyvial, Machovský, Čermák, Vojinovič, Brož, Doležal, Vlk, Barák, Zadražil, Augusta
5

HC Dynamo Pardubice

Nečas (30. Kraus) - Odehnal, Kaštánek, Dobovčí, Secký, Leder, Bucek - Kostka, Pavlík, Costa, Šťastný, Tobiáš, Šír, Hledík, Hebek, Lang, Kubíček
4
Branky a nahrávky: 7. Vlk (Trávník), 7. Smolko (Augusta, Zadražil), 10. Zadražil (Vlk, Brož), 26. Havel (Smolko, Piskač), 53. Čermák (Vojinovič) - 6. Pavlík, 26. Kostka (Odehnal), 57. Tobiáš (Šťastný, Lang), 60. Tobiáš (Kostka, Šťastný). Rozhodčí: Suchý - Jančí, Kouba. Vyloučení: 8:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4. Průběh utkání: .