3:2p
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

Junioři dokázali na ledě Sparty vyrovnat 17 sekund před koncem a domů vezou bod

29.11.2019

Jihlavští junioři sehráli na ledě šesté Sparty slušný zápas. Domácí se sice v osmé minutě prosadili při dvojnásobné přesilovce, jenže o šest minut později srovnal Valentýn Smolko. Druhá třetina patřila výsledkově Pražanům, kteří se opět dostali do vedení. Dukla se ve třetí třetině snažila o vyrovnání a v závěru odvolala gólmana Chaloupka, což byl výborný tah. V čase 59:43 totiž srovnal Dan Fiala a poslal zápas do prodloužení. Když už se zdálo, že zápas dojde do nájezdů, sekundu před koncem nastaveného času využil přesilovou hru David Routa. Jihlava tak veze domů alespoň bod za porážku 2:3 po prodloužení.
29.11.2019 17:15, Turnaj O Pohár DHL - 22. kolo

Cichoň – Z. Fiala, Krutil, Chvátal, Prchal (C), Klodner, Tomek, Gajdoš – Kulhánek, Klimo, Krchňák, Vaňous, Rubeš, Routa, Konečný, Vágner, Arnošt (A), Gluzman, Kuracina
3

Chaloupek – Piskač, Veleba, Krišta, Smolko (A), Dvořák (C), Černohorský – Zadražil, Pětník, Krajíček, Gergel, D. Fiala, Čermák, Doležal, Barák (A), Vyvial
2
Branky a nahrávky: 8. Krutil (Cichoň), 26. Kuracina (Konečný, Krchňák), 65. Routa (Krutil) – 14. Smolko (Pětník, Doležal), 60. D. Fiala (Veleba). Rozhodčí: Jechoutek – Frodl, Štěpánek. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 36:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.