0:3
(0:2, 0:0, 0:1)

Junioři jasně porazili Slavii a z pražského dvojzápasu vezou 4 body

30.11.2019

Juniorka po bodu na Spartě vstoupila do zápasu proti předposlední Slavii dobře a již v osmé minutě skóroval Jakub Krajíček. Nedlouho po něm se prosadil i Richard Pětník a Dukla tak šla do kabin za stavu 2:0. Ve druhé části byla Slavia aktivnější, ale neprosadila se. Naopak minutu po začátku třetí části dal Dukle třígólový náskok svoji druhou trefou v mači Richard Pětník. Protože si domácí po celých 60 minut ani jednou nepřišli na gólmana hostí Filipa Krejčího, vyhrála Dukla 3:0 a z poslední pozice stáhla ztrátu právě na Slavii.
30.11.2019 12:00, Turnaj O Pohár DHL - 23. kolo

HC Slavia Praha

Pittr – Hovorka, Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Srdínko, Klatt – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hasil, Slavíček, Ribarovski, Turek, Míšek, Labuzík, Janča, Petrák
0

Krejčí – Piskač, Grauer, Křišta, Rašín, Smolko, Dvořák – Zadražil, Pětník, Krajíček, Gergel, Fiala, Čermák, Doležal, Barák, Vyvial
3
Branky a nahrávky: 8. Krajíček (Rašín), 13. Pětník (Smolko, Dvořák), 42. Pětník (Doležal). Rozhodčí: Horák – Ondráček, Svoboda. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 34:32. Průběh utkání: 0:3.