2:6
(0:4, 2:1, 0:1)

Dorostu se ve skupině o udržení daří, zapsal už třetí výhru

06.12.2019

Jihlavští dorostenci začali zápas na ledě Kobry výborně a od první minuty nemohl být pochyb, kdo získá tři body. Dukla totiž ovládla první třetinu 4:0, když se už ve druhé minutě prosadil Daniel Pavelec. Stejný hráč dal v sedmé minutě druhou branku, v minutě dvanácté se prosadil Šimon Zdarsa a zkázu Hvězdy dokonal Šimon Juřička. Domácí sice zkraje druhé části snížili, ovšem na čtyřgólový rozdíl vrátil zápas David Polodna. Kobra druhou třetinu vyhrála 2:1, když se v polovině zápasu trefil Jurak, ale na výhře Dukly to nemohlo nic změnit, navíc ve 46. minutě uzavřel skóre Jan Navšímal - 6:2.
06.12.2019 18:45, ELIOD Extraliga dorostu - 3. kolo

HC Hvězda Praha

Sluka (49. Vavřena) – Šercl, Procházka, Adam, L. Kubas, Hron, M. Kubas – Helikar, Potůček, Jurak (A), Borodenko, Srb, Černý, Jelínek, Náhončík, Štefko (C)
2

Pulda – Matějíček, Vovsík, Sapík, Macek (A), Hrbek, Šabatka, Janda – Melenovský (A), Polodna, Zdarsa (C), Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Valach, Pavelec, Fábry, Jungwirth
6
Branky a nahrávky: 23. Náhončík (Adam, Štefko), 31. Jurak (Štefko, Šercl) - 2. Pavelec (Sapík, Macek), 7. Pavelec (Nevšímal, Polodna), 12. Zdarsa (Šabatka), 20. Juřička (Valach, Šabatka), 24. Polodna (Hrbek), 46. Nevšímal (Sopotnik, Jungwirth). Rozhodčí: Čáp – Horažďovský, Dědek. Vyloučení: 14:14, navíc Jelínek (HVE) 5 + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 24:39. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Začali jsme výborně. Aktivní hrou jsme dokázali dostat soupeře pod tlak a prosadit se i střelecky. Ve druhé třetině jsme si mysleli, že to půjde samo, hráli jsme lehkovážně a zbytečnými fauly jsme pustili soupeře do hry. Ale naštěstí jsme se rychle oklepali a utkání zlepšenou hrou ve třetí třetině dotáhli do vítězného konce.