2:1
(1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

Dorostenci berou z dvojzápasu pět bodů, první Motor skolili v prodloužení

18.01.2020

Po vybojované výhře 2:1 nad Táborem nastoupili jihlavští dorostenci proti lídrovi skupiny z Českých Budějovic a úvod zápasu jim vyšel na jedničku. Již v šesté minutě se prosadil v přesilovce Matyáš Sapík. Motor ale stihl na závěr první třetiny vyrovnat. Ve druhé části nevyužila Dukla dvě přesilovky, ve třetí třetině se zase Motor nedokázal najít výhodu v přesilovce pět na tři. Zápas tak dospěl do prodloužení, které po dvaceti sekundách rozhodl Marek Melenovský - 2:1 po prodloužení.
18.01.2020 13:00, ELIOD Extraliga dorostu - 11. kolo

Maláč – Adam, Šabatka, Janda, Macek, Hrbek, Sapík, Vovsík – Polodna, Melenovský, Jungwirth, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Bulík, Zdarsa, Mlejnek, Báťa
2

Banes Motor České Budějovice

Lidák – Fousek, Placek, Cibulka, Hail, Dohnal, Dvořák – Kašpar, Petrásek, Kríž, Kalčík, Braun, Vavřík, Hala, Kantor, Kotouš
1
Branky a nahrávky: 6. Sapík (Mlejnek, Pavelec), 61. Melenovský (Jungwirth) - 18. Petrásek (Kříž) Rozhodčí: Květoň – Polonyi, Kreuzer. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 30:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.