2:3sn
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)

Juniorka i se čtyřmi dorostenci v sestavě urvala bod proti Litvínovu

24.01.2020

Juniorští hokejisté Dukly začali zápas proti Litvínovu špatně a od čtvrté minuty prohrávali. Vyrovnání zařídil po více jak půl hodině hry útočník A-týmu Vítězslav Brož a sedm minut před koncem se Jihlava dostala dokonce do vedení 2:1 po gólu Patrika Čermáka. Jenže neudržela ho, ve vlastním oslabení totiž srovnal stav Stehlík a poslal zápas do prodloužení. V něm rozhodnuto nebylo, bod navíc rozdělily až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté - 2:3 po sn.
24.01.2020 18:00, Turnaj O Pohár DHL - 37. kolo

Maláč – Rašín, Smolko, Piskač, Grauer, Trávník, Macek – Barák, Juda, Čermák, Pětník, Krajíček, Brož, Zadražil, Melenovský, Polodna
2

HC VERVA Litvínov

Zelenka – Kroupa, Bárte, Balíž, Háva, Kitzberger, Kadár – Berka, Jindra, Stehlík, Jouza, Bartoš, Kysela, Skuhrovec, Vopat, Fišek, Limanovský, Dufek, Šarlinger
3
Branky a nahrávky: 37. Brož (Juda, Piskač), 53. Čermák (Barák) – 5. Limanovský (Dufek), 56. Stehlík (Jindra), rozh. náj. Jindra. Rozhodčí: Vrba – Polák, Rampír. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 82. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.