6:2
(2:2, 3:0, 1:0)

Dorost získal v dvojutkání proti pražským týmům šest bodů a jde za záchranou

15.02.2020

Jihlavští dorostenci začali zápas proti Kobře dobře a do vedení je poslal Jonáš Jungwirth. Jenže hosté mezi 13.-16. minutou otočili stav. Dukla se ale nezalekla a po Jungwirthově přihrávce vyrovnal Tobias Adam. Zkraje druhé části zapsal Jungwirth další přesnou přihrávku, tentokrát pro Matěje Vovsíka a paráda Jonáše Jungwirtha pokračovala, když nahrál před polovinou zápasu na gól Davidu Polodnovi. Před přestávkou se ještě prosadil Daniel Pavelec a nasměroval červenožluté ke třem bodům, které ještě v závěru zápasu stvrdil Matyáš Sapík gólem na 6:2.
15.02.2020 13:00, ELIOD Extraliga dorostu - 15. kolo

Maláč – Vovsík, Adam, Janda, Macek, Vranka, Sapík, Hrbek – Jungwirth, Polodna, Melenovský – Bulík, Nevšímal, Valach – Mlejnek, Zdarsa, Pavelec – Fábry, Sopotnik
6

HC Kobra Praha

Peyerl – A. Nápravník, Jiráček, Mašek, Bucek, Frydrich, Šesták – Čečetka, O. Nápravník, Král – Strnad, Rejna, Halfar – Procházka, Svoboda, Krásný
2
Branky a nahrávky: 11. Jungwirth (Melenovský), 16. Adam (Jungwirth, Polodna), 21. Vovsík (Jungwirth, Adam), 29. Polodna (Jungwirth, Melenovský), 39. Pavelec, 60. Sapík (Fábry) – 13. Nápravník (Strnad, Král), 16. Strnad (Mašek). Rozhodčí: Bernat – Kolář, Jiruška. Vyloučení: 3:6, navíc Sopotnik (JIH) 5 minut a do konce zápasu. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 33:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 6:2.