1:2
(1:2, 0:0, 0:0)

Jihlavští dorostenci si z Kladna vezou výhru

21.02.2020 / Jaroslav Wollmann

V pátečním odpoledni přivítalo PZ Kladno celek jihlavské Dukly. Domácí se dostali do vedení již v desáté vteřině. Na začátku čtvrté minuty využil přesilovou hru Jan Nevšímal. Vítěznou branku vstřelil na konci dvanácté minuty David Polodna. Po zbylé dvě třetiny již žádná branka nepadla, a tak si Jihlava odvezla domů tři body za vítězství 2:1.
21.02.2020 14:00, ELIOD Extraliga dorostu - 16. kolo

PZ Kladno

Hykel – Melichna, Rubáček (C), Šmejkal, Stich, Horn – Rynda, Zukriegel (A), Pospíšil, Cihelka, Hanousek, Jechumtál, Trojna, Redlich (A), Šilhavý, Kulich, Vosyka
1

Maláč – Vovsík, Sapík, Adam (C), Macek, Hrbek, Vranka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa (A), Juřička, Nevšímal, Mlejnek, Valach, Pavelec, Fábry, Jungwirth, Bulík
2
Branky a nahrávky: 1. Redlich (Kulich, Vosyka) – 4. Nevšímal (Macek, Janda), 12. Polodna (Macek). Rozhodčí: Luczków – Janíček, Holada. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 29:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2.