5:4
(1:3, 1:1, 3:0)

Dorostenci zvrátili zápas s tříbrankovým mankem a berou tři body!

29.02.2020

Jihlavští hokejisté nevstoupili do zápasu proti Technice Brno vůbec dobře a v první třetině prohrávali již 0:3. Sekundu před koncem úvodní periody sice snížil Daniel Pavelec, ale hosté si vzali na začátku druhé části tříbrankový náskok zpět. Dukla pak sice nevyužila tři přesilovky, ale v závěru druhé třetiny snížil Jan Nevšímal a do třetí třetiny si domácí opět přenesli početní výhodu. Tu využil v čase 40:20 Daniel Pavelec a nastartoval tak velký obrat. 47. minuta patřila vyrovnávacímu gólu Davida Polodny a nedlouho poté Dukla poprvé vedla, když se trefil Tobias Adam! Závěr zápasu si červenožlutí zkušeně pohlídali a urvali další důležité tři body do záchranářské tabulky - 5:4.
29.02.2020 13:00, ELIOD Extraliga dorostu - 18. kolo

Maláč – Vovsík, Adam, Macek, Janda, Vranka, Sapík – Polodna, Melenovský, Pavelec – Valach, Nevšímal, Bulík – Mlejnek, Zdarsa, Sopotnik – Juřička
5

VSK Technika Brno

Geidl – Pospíšil, Vacek, Svoboda, Šupa, Zavřel, Žák – Maštalíř, Korbini, Fornál – Líska, Plevka, Middleton – Kubový, Pejchal, Šplíchal – Harásek
4
Branky a nahrávky: 20. Pavelec (Polodna), 39. Nevšímal, 41. Pavelec (Polodna), 47. Polodna (Hrbek), 50. Adam (Melenovský, Pavelec) – 11. Fornál (Žák, Korbini), 15. Fornál (Maštalíř, Pospíšil), 17. Maštalíř (Pospíšil, Fornál), 24. Korbini (Fornál). Rozhodčí: Marek – Rampír, Kotrba. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 135. Střely na branku: 37:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 5:4.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): Zápas, který pro nás měl být bodově povinný, se nám hrozně vymstil. Prohrávali jsme 0:3 a 1:4. Ale s obrovským nadšením, vůlí a bojovností jsme zápas dotáhli do vítězného konce a klukům za to patří obrovské poděkování.