Starší žáci A opět vítězně! Poradili si s Technikou i Kometou Brno

31.08.2020 / Jaroslav Wollmann

Starší žáci A odehráli další přípravné zápasy. Nejprve si poradili s Tehcnikou Brno, kterou porazili 6:2, když se Jihlavanům převážně povedla první třetina, kterou vyhráli 3:0. Svůj náskok si poté udržovai až do konce duelu. Následně se utkali s Kometou Brno. Brňané po první části vedli o jednu branku. Po dvou třetinách však byl stav nerozhodný. O vítězství Dukly 7:5 tak rozhodla poslední třetina. Matěj Vojáček si za oba zápasy připsal pět bodů, když tři góly vstřelil a na dva přihrál.

Technika Brno - HC Dukla Jihlava 2:6 (0:3, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky Jihlavy: Mojžíš, Váňa (Ošmera, Vojáček), Vojáček (Chlubna, Ošmera), Hejda (Löffler), Chlubna (Vojáček), Bambula (Jungwirth, Sapík).

Sestava Jihlavy:
Račan - Jurný, Ošmera, Pražák, Löffler, Dvořák, Sapík - Jungwirth, Křížek, Bambula - Váňa, Vojáček, Chlubna - Mojžíš, Hejda, Celý

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno 7:5 (1:2, 3:2, 3:1)

Branky a nahrávky Jihlavy: Bambula (Křížek), Löffler (Váňa), Vojáček (Chlubna, Jungwirth), Dvořák, Vojáček (Löffler, Chlubna), Bambula (Pražák), Křížek (Ošmera, Dvořák).

Račan - Jurný, Ošmera, Pražák, Löffler, Dvořák, Sapík - Jungwirth, Vojáček, Chlubna - Macek, Křížek, Bambula - Mojžíš, Váňa, Hejda