Mladší žáci C byli úspěšní jen z poloviny

02.09.2020 / Jaroslav Wollmann

Mladší žáci C také sehráli své další dvě přátelská utkání, přičemž obě dvě nabídla pohlednou hokejovou podívanou. Proti Technice i Kometě Brno byli mladí Dukláci v první třetině lepším týmem a soupeře dostávali pod velký tlak, bohužel díky střelecké nemohoucnosti ani v jednom utkání soupeře po první třetině výsledkově nezlomili. Utkání s Technikou poté nabídlo další dvě vyrovnaná dějiství a jihlavští uhájili zasloužené vítězství 6:5. Naopak proti Kometě inkasovali čtyřikrát po dorážkách a ač zbylé dvě třetiny měli domácí neustále mírnou herní převahu, odešli z utkání s porážkou 3:5. Nejproduktivnějšími hráči v těchto zápasech byli David Zmrhal a Filip Stupka, kteří si připsali po čtyřech kanadských bodech.

Technika Brno - HC Dukla Jihlava 5:6 (0:2, 2:2, 3:2)

Branky a nahrávky Jihlavy: Kouba (Zmrhal, Stupka), Zmrhal, Koníř (Lukáš), Lukáš, Kouba (Stupka), Staněk (Lukáš).

Sestava Jihlavy:
1. polovina: Žďimera - Jurný, Piskač, Staněk, Beraczka, Drdla, Pospíšil - Stupka, Zmrhal, Kouba - Toman, Koníř, Lukáš - Kunc, Pešl, M. Matulka
2. polovina: Menšík - Jurný, Zmrhal, Piskač, Beraczka, Pospíšil, Lukáš - Stupka, Kouba, Pešl - Toman, Koníř, Staněk - Kunc, Drdla, M. Matulka

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno 3:5 (1:2, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky Jihlavy: Stupka (Zmrhal, Staněk), Stupka, Koníř (Zmrhal).

1. polovina: Menšík - Forst, Piskač, Pešl, Beraczka, Drdla - Stupka, Zmrhal, Kouba - Jurný, Koníř, Lukáš - Staněk
2. polovina: Žďimera - Jurný, Beraczka, Pešl, Lukáš, Drdla - Stupka, Zmrhal, Forst - Piskač, Koníř, Kouba - Staněk