Starší žáci A po karanténě opět vítězně

15.09.2020 / Jaroslav Wollmann

Svěřenci Tomáše Dzurika byli nuceni absolvovat dvoutýdenní karanténu a sotva naskočili do tréninkového procesu, vyzvali soupeře těžkého kalibru - Slavii Praha. Souboj týmů řadících se mezi republikovou špičku začali lépe úvodním tlakem hosté a po několika minutách využili přesilovou hru a ujali se zalouženě vedení. Následně se obraz hry vyrovnal, ovšem byli to opět Pražané, kteří udeřili střelou z mezikruží a po první části hry vedli 2:0. V druhé třetině se hra přelévala ze strany na stranu, přičemž více brankových příležitostí si vypracovali domácí a díky brance Šimona Bambuly se šlo do šaten za stavu 1:2. Z kraje třetí části vytěžili ze své územní převahy jihlavští mladíci nejprve vyrovnání druhou brankou z hole Šimona Bambuly a následně dokonali obrat, kdy konečné slovo si vzali pět minut před závěrečnou sirénou přihrávající Jáchym Jungwirth se skórujícím Jindřichem Habermannem, kteří využili situace dva na jednoho a dali výsledku konečnou podobu 3:2.

HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky Jihlavy: Bambula (Mojžíš), Bambula (Křížek), Habermann (Jungwirth).