JSEM S DUKLOU! Fanoušci mohou Duklu podpořit koupí virtuální vstupenky

20.11.2020 / KLUB

Ačkoliv se Chance Liga dává znovu do pohybu, bude se vinou aktuální situace hrát stále bez diváků. Poslední utkání na dlouhou dobu, které mohli fanoušci Dukly navštívit, byl domácí zápas proti Vrchlabí na konci září. Kvůli nouzovému stavu a pandemii se fanoušci do hlediště zřejmě jen tak nepodívají. Navíc v sezoně, kdy červenožlutí pod trenéry Ujčíkem a Nekvasilem předvádí atraktivní ofenzívní hokej a jsou na druhém místě Chance Ligy. Jihlava tak přichází o důležitou část příjmů. Na základě iniciativy jednoho z důležitých partnerů klubu, Spolku fanoušků HCD, přichází Dukla s nabídkou virtuální vstupenky na všechny domácí zápasy do konce Chance Ligy.

Jedná se o podobný projekt jako na jaře, kdy Dukla v první vlně pandemie spustila akci „Vyprodejme virtuálně zimák“. Výtěžek ze zakoupených vstupenek šel ve prospěch Seniorů Vysočiny v boji proti koronaviru – více zde. Nyní, v této nelehké době, půjdou prodané virtuální vstupenky ve prospěch klubu. „Mám ve svém okolí spoustu fanoušků, kteří se mě ptali, zda klub neplánuje spustit nějakou podobnou akci. Po konzultaci s jednatelem klubu panem Ščerbanem jsme se za Spolek fanoušků HC Dukly Jihlava rozhodli dát celou akci do pohybu. Fanoušci mohou kupovat vstupenky dle rozpisu domácích zápasů Dukly,“ říká předseda výboru Spolku fanoušků HCD Rostislav Krutiš.

Cenová relace je stejná jako při reálné návštěvě zápasu. Vstupenky na sezení stojí 140 Kč a na stání jsou za 110 Kč. Navíc je možné kupovat i speciální VIP vstupenky za 500 Kč. Koupě virtuální vstupenky samozřejmě neopravňuje ke vstupu do CZ LOKO Arény, jelikož zápasy se budou hrát před prázdným hledištěm. Kupující si ale může zakoupenou vstupenku schovat nebo vytisknout – bude mít její originál ve formátu .pdf a památku, že podpořil klub v této pro sport těžké době.

HC Dukla Jihlava společně se Spolkem fanoušků HCD Vám děkují za nákup jakékoliv virtuální vstupenky na nadcházející zápasy Dukly. Vážíme si Vaší podpory v čase, kdy není povolen vstup na stadion.

ROZPIS ZÁPASŮ KE KOUPI VIRTUÁLNÍ VSTUPENKY