Někdo mi nabil, já jsem to tam hvízdl a padlo to tam, popisuje Filip Dundáček svůj gól

31.01.2021 / Tomáš Lysý

Druhý zápas za Duklu a hned branka. Filip Dundáček dostává po svém návratu do červenožlutých barev hodně prostoru na ledě a trenérům se ve druhém utkání odvděčil brankou, kdy proti Kladnu zvyšoval na 3:0. Jeho pocity ale byly smíšené, jelikož Jihlava tříbrankové vedení ztratila a nakonec vyhrála až na nájezdy. „Trošku to ve mně hlodá. Začátek zápasu ovlivnilo naše oslabení. Kladno na nás vlétlo a i když v přesilovkách nedali gól, tak byli do desáté minuty lepší. Pak jsme se Kladnu vyrovnali a měli jsme i dost šancí. Využili jsme dvě přesilovky, dali jsme na 3:0 a měli jsme zápas ve své režii. Do třetí třetiny jsme šli s přesilovkou a nastoupili jsme do ní jako hajdeláci. Protože jsme si mysleli, že to půjde samo. Přišlo jedno zaváhání, druhé. Ujel nám borec, jel sám na bránu, dal na 1:3 a pak se to trošku sesypalo. Musíme se z toho do dalších zápasů poučit, začít hned od zítra, aby to bylo hned v pondělí lepší,“ sděluje jihlavský obránce.