4:2
(1:1, 3:0, 0:1)

Dorostenci v prvním přípravném utkání udolali Kometu Brno

10.06.2021

Jihlavští dorostenci po téměř tři čtvrtě roce nastoupili k hokejovému utkání, když v prvním přípravném mači doma přivítali Kometu Brno. Dukla sice v první třetině prohrávala, ale brzy srovnala zásluhou obránce Tomáše Vandase. Druhá třetina se červenožlutým podařila na jedničku. Nejprve se prosadil Adam Veselský a poté dvěma brankami rozhodl zápas ve prospěch Dukly Václav Kudrna. Ve třetí části sice Kometa snížila, ale Jihlava si již vítězství vzít nenechala - 4:2.
10.06.2021, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Sigmund (30. Uhrin) - Vandas, Jeletz, Topol, Doskočil, Ošmera, Hamřík, Pražák, Jurný - Coufal, Veselský, Klapica - Bakus, Kudrna, Peš - Gutsu, Modl, Habermann - Jungwirth, Vojáček, Chlubna ??
4

2
Branky a nahrávky: 13. Vandas (Klapica), 23. Veselský, 24. Kudrna (Topol), 30. Kudrna (Gutsu, Ošmera) Střely na branku: 40:35. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.