Jak říká trenér: je potřeba nasadit montérky a znovu do práce, povídá Daniel Kowalczyk

28.11.2021 / Tomáš Lysý

Tohle se nepovedlo. Bláznivý zápas Dukly proti Slavii, kdy Jihlava vedla 1:0, prohrávala 1:2 a krátce před koncem druhé třetiny vedla 4:2, dopadl lépe pro sešívané. Ti brali gólem minutu a půl před koncem tři body. „Těžko se mi to hodnotí, tohle se nám určitě nemůže stávat. Vedeme 4:2 a i když jsme přišli o dva obránce a dohrávali zápas na pět beků, tak zápas prostě musíme v klidu dohrát,“ mrzí obránce Daniela Kowalczyka, který ve 36. minutě vystřelil Dukle průběžné vedení 3:2. Ačkoliv se krátce poté trefil i Vladislav Houška, Slavia snížila a ve třetí části dokonala obrat.

Daniel Kowalczyk po prohře se Slavií

Tisková konference: Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava) – Pavel Kolařík (HC Slavia Praha)

Autor videí: Tomáš Lysý

Sestřih zápasu: HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha 4:5