3:4sn
(1:0, 2:1, 0:2 - 0:0)

Dorostenci předvedli na ledě Vítkovic parádní obrat a berou dva body

08.01.2022

Jihlavští dorostenci ukázali na ledě Vítkovic skvělý návrat do zápasu. Na konci první třetiny poprvé inkasovali, v polovině základní části prohrávali už 0:3. Ovšem na konci druhé třetiny snížil Jakub Modl a Duklu nezastavilo ani to, že krátce poté nebyla uznána její branka na 2:3. V závěru třetí části během minuty a čtvrt se Denis Jeletz a Andrej Klapica zasloužili o vyrovnání! Zápas došel do nájezdů, s nimiž se Jihlava nepárala. Filip Sigmund nepovolil soupeři ani branku, naopak všichni tři jihlavští střelci skórovali - 4:3 po samostatných nájezdech.
08.01.2022 16:30, Extraliga dorostu - 24. kolo

HC Vítkovice Ridera

Smolka – Falhar, Kalandra, Man, Lazár (A), Čuba, Činčala (A) – Glas, Krčmarský, Milata, Matějka, Tobola, Saxa, Chlán (C), Lerch, Žídek
3

Sigmund (33. Štěbeták) – Ošmera, Hamřík, Löffler, Jeletz, Topol (C), Vandas (A) – Modl, Váňa, Gutsu, Klapica, Coufal (A), Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Veselský
4
Branky a nahrávky: 17. Tobola (Man, Chlán), 22. Man (Kalandra, Žídek), 28. Milata – 38. Modl (Vojáček, Gutsu), 55. Veselský (Ošmera, Jeletz), 57. Klapica (Löffler, Vandas), rozh. náj. Jeletz. Rozhodčí: Kapitanov – Janoško, Klimek. Vyloučení: 7:2, navíc Smolka (VIT) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 81. Střely na branku: 37:69. Průběh utkání: 3:0, 3:4.

Přemysl Tobola (HC Dukla Jihlava): Za stavu 0:3 jsme nic nezabalili a naší obrovskou vůli a tím červenožlutým srdíčkem jsme zápas otočili. Nájezdy byly třešničkou na dortu naší výhry!