3:5
(0:3, 1:1, 2:1)

Další důležitá výhra! Junioři pěti góly přemohli Motor na jeho ledě

21.01.2022

Jihlavští junioři začali na ledě Motoru výborně a po první třetině vedli 3:0, když se postupně trefil Adam Rauš, Josef Vyvial a Matouš Menšík. Ve druhé části navýšil již na 4:0 Jonáš Jungwirth a jeho branka byla nakonec vítězná. Krátce poté domácí snížili, ale ve 46. minutě se podruhé v utkání prosadil Matouš Menšík a Dukla vedla již 5:1. Závěr sice patřil Českým Budějovicím, jenž daly dvě branky, ale na důležité výhře červenožlutých poměrem 5:3 to už nic neznamenalo! Dukla tak poskočila do první desítky znamenající boje o play-off a záchranu!
21.01.2022 17:00, DHL Extraliga juniorů - 33. kolo

Banes Motor České Budějovice

Ludvík – Remta (C), Fousek, Kouba, Vaněk Březina, Placek – Turek, Sakhno, Schwartz, Petrásek, Putz, Pouzar, Anderle, Masopust (A), Janoch (A), Vavřík
3

Maláč – Kerber, Zeman, Vovsík, Matějíček, Chvátal, Šabatka, Číhal – Melenovský, Straka, Vyvial (C), Jungwirth, Menšík (A), Pavelec, Rauš, Čermák, Peš
5
Branky a nahrávky: 28. Sakhno (Schwartz, Turek), 50. Pouzar, 58. Vavřík (Masopust, Pouzar) – 5. Jungwirth (Rauš, Matějíček), 8. Vyvial (Čermák, Menšík), 18. Menšík (Vovsík, Vyvial), 26. Straka (Jungwirth, Peš), 46. Menšík (Chvátal). Rozhodčí: Svoboda, Němec – Brejcha, Šimánek. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 98. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 3:5.