5:1
(0:1, 2:0, 3:0)

Dorostenci bodovali na turnaji v Plzni i ve třetím utkání

06.08.2022

Jihlavští dorostenci věděli, že musí vyhrát, aby mohli pomýšlet na vítězství na mezinárodním turnaji v Plzni. Ale od třetí minuty vedl soupeř z Litvínova. Zápas se ale začal lámat těsně před polovinou. Nejprve Robert Váňa vyrovnal a ve 39. minutě vstřelil Matěj Vojáček důležitý vítězný gól. V samotném závěru utkání ještě svěřenci Jakuba Vence pojistili vítězství trefami Olivera Finka, Matěje Fialy a znovu Matěje Vojáčka - 5:1.
06.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Uhrin, Štěbeták - Ošmera, Vaněk, Jungwirth, Tomica, Sapík, Podroužek - Nosek, Habermann, Fink, Vojáček, Fiala, Chlubna, Chvátal, Váňa, Macek
5

HC VERVA Litvínov

1
Branky a nahrávky: 29. Váňa (Macek), 39. Vojáček (Podroužek), 58. Fink (Nosek), 58. Fiala (Chlubna), 60. Vojáček (Ošmera) - 3. Tůma. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Bojovné utkání jsme pravděpodobně zlomili gólem do šatny na konci druhé třetiny, kdy jsme se dostali do vedení 2:1. Soupeř trefil ve třetí třetině tyč a měl slibné šance, ale naštěstí jsme byli produktivní my.