10:3
(4:0, 3:0, 3:3)

Dorostenci skolili Lidingö a jsou blízko k vítězství na turnaji v Plzni

06.08.2022 / Tomáš Lysý

Dorostenci zapsali na turnaji v Plzni třetí výhru ze čtyř zápasů. V posledním zápasu sobotního programu totiž nedali švédskému Lidingu žádnou šanci a po dvou třetinách vedli 7:0, pričemž Jindřich Habermnann zaznamenal hattrick. Ve třetí části padlo po třech brankách na obou stranách, také hostující Pospisil zapsal tři přesné trefy. Dukla nakonec zvítězila 10:3 a do nedělního závěrečného hracího dne vstupuje s náskokem jednoho bodu na Liberec. Dramatičnost turnaje podtrhuje, že třetí domácí Plzeň je jen o bod zpět.
06.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Štěbeták - Ošmera, Jungwirth, Jurný, Löffler, Vildomec, Pražák - Nosek, Habermann, Fink, Vojáček, Fiala, Chlubna, Sapík, Váňa, Macek
10

Lidingö Vikings HC

3
Branky a nahrávky: 8. Macek (Sapík), 11. Fink (Nosek), 15. Habermann (Nosek, Fink), 20. Habermann (Nosek), 31. Chlubna (Vildomec), 34. Macek (Váňa), 39. Fink (Vildomec, Nosek), 55. Pražák (Nosek), 56. Löffler, 58. Habermann (Fink) - 49. Pospisil (Hromádka), 52. Pospisil, 58. Pospisil (Wristel). Průběh utkání: 7:0, 7:2, 9:2, 9:3, 10:3.