1:4
(1:1, 1:3, 0:0)

Dorostenci vyhráli kvalitně obsazený turnaj v Plzni

07.08.2022 / Tomáš Lysý

Jihlavští dorostenci vyhráli mezinárodní turnaj v Plzni v konkurenci domácí Škodovky, Liberce, Litvínova, německého Kölneru a švédského Lidinga. Dukla v pěti zápasech ani jednou neprohrála bez zisku bodu, pouze ve druhém vystoupení proti Plzni padla na nájezdy. V neděli potřebovala Dukla bodovat proti německému týmu Kölner Haie a to se jí nakonec povedlo, i když už od první minuty prohrávala. Ve dvacáté minutě ale vyrovnal nejlepší útočník turnaje Oliver Fink. Ve druhé části se dvakrát trefil Matěj Fiala, jednou Tobias Chlubna a poté už se skóre neměnilo. Jihlava tak vyhrála 4:1 a opanovala i celý turnaj! Gratulujeme celému týmu.
07.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Kölner Haie

1

Uhrin, Štěbeták - Löffler, Tomica, Vaněk, Pražák, Podroužek, Sapík - Nosek Haberman Fink, Vojáček, Fiala, Chlubna, Chvátal, Váňa, Macek
4
Branky a nahrávky: 1. Rentmeester (Brandt), 35. Kreps (zirgiebel) - 20. Fink (Habermann, Nosek), 32. Fiala (Chlubna, Podroužek), 35. Chlubna (Chvátal, Vojáček), 37. Fiala (Chlubna). Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Kölner Haie  8:13	  3 b.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Nepovedl se nám vstup do utkání a chvíli jsme působili ustrašeným dojmem, ale povedlo se nám v první třetině vyrovnat. Pak už jsme si šli za vítězstvím.