4:3
()

Jihlavští dorostenci těsně podlehli Mladé Boleslavi

12.08.2022

Dorost Dukly uzavřel pracovní týden přípravným zápasem na ledě Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný, na gól Olivera Finka domácí zareagovali a poté zvrátili stav zápasu, nicméně i Dukla dokázala srovnat trefami Adama Ošmery a Tobiase Chlubny. Přípravnému utkání, kterému by více slušela remíza, rozhodli domácí v samotném závěru a Jihlava tak padla 3:4.
12.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

BK Mladá Boleslav

4

Uhrin, Štěbeták - Ošmera, Jungwirth, Tomica, Löffler, Vildomec, Sapík - Nosek, Habermann, Fink, Vojáček, Fiala, Chlubna, Chvátal, Váňa, Macek
3
Branky a nahrávky Dukly: Fink, Ošmera (Vojáček, Habermnann), Chlubna (Löffler, Habermann). Průběh utkání: .

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Vstoupili jsme do utkání dobře a dali rychle gól. Postupem času ale soupeře převzal otěže utkání. Ve druhé třetině jsme využili dvě přesilové hry a vyrovnali stav utkání. Myslím, že jsme pak byli místy i lepším týmem, jen v závěru utkání jsme se špatně vrátili zpět do třetiny, nepokryli druhou vlnu a soupeř nabídnutou šanci využil. I přes prohru jsme odehráli slušné dvě třetiny, od kterých se můžeme odrazit.