2:4
(1:3, 0:1, 1:0)

Junioři díky výborné první třetině porazili v přípravě Olomouc

11.08.2022

Jihlavští junioři ukázali na olomouckém ledě výbornou první třetinu. V osmnácté minutě totiž po trefách Bulíka, Melenovského a Kravce vedli již 3:0. Domácí sice ve dvacáté minutě snížili stav, ale jihlavskou pojistku vstřelil v polovině zápasu Jonáš Jungwirth. Poté už padla branka jen v samotném závěru utkání, nicméně jihlavskou radost domácí snížení nemohlo překazit - 4:2.
11.08.2022, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

HC Olomouc

Nowak – Kočí, Sedláček, Drábek, Compel, Panáček, Cekr, Šlahora – Pigl, Adam, Havel, Belan, Matašovský, Janech, Ruda, Izák, Lichner, Najman, Ševčík.
2

Černý – Vovsík, Vandas, Šabatka, Jeletr, Topol, Kravec, Tomšík, Melenovský, Pavelec, , Broš, Jungwirth, Bárta, Rauš, Straka, Sojka, Peš, Bulík.
4
Branky a nahrávky: 20. Pigl, 52. Havel - 3. Bulík, 14. Melenovský, 18. Kravec, 27. Jungwirth. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4.