6:2
(0:0, 2:2, 4:0)

Junioři proti Spartě dvakrát vedli, ve třetí třetině ale ztratili šanci na body

26.11.2022

Po bezbrankové první třetině na ledě Sparty se Dukla dostala do vedení ve 23. minutě, trefil se bývalý hráč Pražanů Josef Broš. Jenže Sparťani rychle vyrovnali a stejná situace nastala i po trefě produktivního Hynka Peše. Třetí třetina už byla v režii domácích. Hráči s velkým S na hrudi se prosadili hned čtyřikrát a zvítězili tak 6:2.
26.11.2022 12:00, DHL Extraliga juniorů - 26. kolo

Volevecký – Böhm, Červenka (A), Šindelek, David, Ducháč (C), Bartoň – Fábry, Hrabík, Hrabověckij, Vitouch, Pavlák, Senčák, Hauser, Theimer, Vašíček, Žmola, Mácha, Hamršmíd
6

Pulda – Matějíček, Číhal, Vovsík (C), Tomšík, Chvátal, Šabatka, Vandas – Peš, Rauš (A), Broš, Báťa, Kravec (A), Modl, Bulík, Jungwirth, Sojka, Kudrna, Coufal, Pavelec
2
Branky a nahrávky: 23. Hrabověckij (Ducháč, Böhm), 32. Vitouch (Hauser, Theimer), 44. Senčák (Fábry, Böhm), 51. Hauser (Hrabověckij, Theimer), 53. Hrabík (Senčák, Böhm), 59. Hrabík (Böhm, Senčák) – 23. Broš (Kravec, Sojka), 31. Peš (Báťa, Vovsík). Rozhodčí: Bernat, Květoň – Beneš, Hnát. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Střely na branku: 32:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 6:2.