2:5
(0:0, 2:1, 0:4)

Nepovedená třetí třetina připravila dorost o výhru nad Budějovicemi

02.12.2022

První třetinu se oba celky trochu oťukávaly. Pak přišla druhá, do které vstoupili domácí aktivně, což se nakonec v polovině projevilo, když se domácí dostali po akci Matěje Fialy do vedení. Hosté sice rychle srovnali, ale tři vteřiny před koncem periody využil početní výhody Tobias Chlubna. Pak ale přišla třetí třetina na které si domácí i díky několika vteřin vylámali zuby a připravili s se o výhru.
02.12.2022 18:00, Extraliga dorostu - 17. kolo

Uhrin – Jungwirth, Löffler, Tomica, Vaněk, Tetiva, Vildomec, Ošmera – Fink, Veselský, Chvátal – Nosek, Váňa, Kytka – Macek, Chlubna, Duka – Fiala
2

Banes Motor České Budějovice

Pytel – Šíma, Kubík, Prušák, Šrámek, Fábera, Gřegořek, Lukáš – Hečko, Postl, Humeník, Šimon, Kitner, Kretschmer, Aulický, Lukeš, Pánek, Drančák
5
Branky a nahrávky: 30. Fiala (Macek, Löffler), 40. Chlubna (Vildomec, Fiala) – 33. Postl (Pánek, Gřegořek), 42. Humeník (Šimon, Fábera), 43. Drančák (Aulický, Šíma), 47. Šimon (Aulický, Drančák), 54. Hečko. Rozhodčí: Vokoun – Polák, Augusta. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.