4:1
(0:1, 3:0, 1:0)

Junioři po nepovedené druhé třetině nestačili na Vítkovice

28.01.2023

Sobotní odpoledne patřilo v Ostravar aréně souboji jihlavského celku s Vítkovicemi. Dukla vstoupila do zápase skvěle, již v páté minutě se po trefě Kevina Coufala dostala do vedení. Náskok si udržela až do 28. minuty, kdy se prosadil domácí Vehovský, který započal střeleckou aktivitu Ridery, do konce druhé třetiny byl stav 1:3. Jihlava se stále snažila chod zápasu srovnat, ale v nakonec vše skončilo pouze další brankou Vítkovic - 1:4.
28.01.2023 12:00, DHL Extraliga juniorů - 44. kolo

HC Vítkovice Ridera

Irgl – Bialy, Fibigr, Kalandra, Chaloupka, Bystroň, Smolka – Tobola, Milata, Přibyl, Kubík, Chlán, Glas, P. Pavelec, Slusarczyk, Krejsa, Kotásek, Štiak, Maciaś, Vehovský
4

Maláč - Číhal, Vandas, Vovsík, Topol, Ludvík, Matějíček, Ošmera – Klapica, Valach, Sojka, Rauš, Kudrna, Modl, D. Pavelec, Coufal, Broš, Báťa, Straka
1
Branky a nahrávky: 28. Vehovský (Slusarczyk, Glas), 33. Bystroň (Macias, Fibigr), 37. Glas (Macias, Irgl), 55. Přibyl (Vehovský, Smolka) - 5. Coufal (Báťa, Klapica). Rozhodčí: Blaha, Čech - Hlavatý, Hanzlík. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 52:29. Průběh utkání: 0:1, 4:1.