3:4
(1:0, 1:3, 1:1)

Dorostenci na turnaji v Plzni podlehli v prvním zápasu Ingolstadtu

04.08.2023

Jihlavští dorostenci jako obhájci prvenství vstoupili do zápasu lépe, když se jako první prosadil Oliver Fink. Na začátku druhé třetiny hosté vyrovnali, ale Dukla hned reagovala Štěpánem Hrodkem. Jenže německý tým ještě ve druhé třetině otočil stav na 2:3. Ve 44. minutě sice Dominik Koníř vyrovnal, ale čtyři minuty před koncem rozhodl německý tým o svém vítězství 3:4.
04.08.2023 14:30, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Štěbeták (Bican) - Frantl, Kopecký, Beraczka, Podroužek, Slavík, Pešl - Koníř, Ratushniak, Hospodka, Hrodek, Brožek, Fink, Frejka, Nejedlý Kouba, Lédl
3

ERC Ingolstadt

4
Branky a nahrávky: 7. Fink (Nejedlý), 24. Hrodek (Ratushniak), 44. Koníř - 23. Grünes (Trew), 27. Rudi (Trew), 36. Rauch (Ladusch), 56. Winkler (Reinwald, Geppert). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Utkání rozhodla první třetina, ve které jsme si vypracovali několik šancí, ale nebyli jsme produktivní. Nedařila se nám vhazování, ze kterých jsme dostali dvě branky. V závěru utkání jsme udělali chybu na modré čáře a soupeř nabídnutou šanci využil.