6:5
(1:2, 3:3, 2:0)

Napínavý zápas s Budapeští dovedli dorostenci do vítězného konce

05.08.2023

Třetí zápas turnaje odehrála Dukla proti týmu z Budapešti. Jihlavský celek se dostal do vedení ve 4. minutě, ale do kabin nakonec odcházel s jednobrankovým mankem. Ve druhé části vstřelila Dukla tři branky, soupeř se trefil rovněž třikrát a vedl stále tak o jeden gól. Rozhodnout musela až poslední část utkání, kdy během dvou minut padly dvě branky na jihlavské straně. Tu rozhodující vsítil v čase 49:49 útočník Oliver Fink. Celý zápas tak skončil lépe ve prospěch Jihlavy - 6:5.
05.08.2023 09:45, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Bican - Tomica, Beraczka, Podroužek, Slavíček, Pešl, Zmrhal - Chvátal, Adamec, Hrodek, Brožek, Katolický, Fink, Frejka, Nejedlý, Kouba, Lédl
6

Újpesti Jégkorong Akadémia U18

Szabó - Osztois, Gazsó, Vig, Nagy, Hermann, Prém, Henez, Varga, Molnár, Mátjé, Gyulai - Tamási, Mayer, Lászlóffy, David, Apostol, Néhmed, Rapos, Brehel, Sárközi
5
Branky a nahrávky: 4. Adamec, 23. Tomica (Podroužek, Nejedlý), 26. Nejdelý (Fink), 31. Chvátal (Pešl), 48. Kouba (Fink), 50. Fink (Nejdelý) - 14. David (Osztoics), 16. Hermann, 32. Mayer, 33. Brehel, 40. Mayer. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:5, 6:5.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Za stavu 4:2 jsme si měli utkání pohlídat, ale přestali jsme hrát a soupeř utkání otočil. Naštěstí se kluci vzchopili a utkání dokázali otočit.