Týden hokeje načíná další rok. Těšíme se na vás ve čtvrtek 18. ledna od 16 hodin na zimáčku

04.01.2024 / Tomáš Lysý

Oblíbená akce Pojď hrát hokej proběhne i v roce 2024. HC Dukla Jihlava ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Veřejném sportovišti pro lední sporty v ulici Tyršova (zkráceně zimáček) tuto akci v rámci Týdne hokeje. Přijďte ve čtvrtek 18. ledna 2024 v 16 hodin na zimáček a poznejte zdarma, jaké je to být hokejistou. Týden hokeje se pořádá pro všechny děti bez rozdílu věku. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě s sebou domů odnse drobný hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Josefa Koldu (604724656) nebo pana Jiřího Jungwirtha (731677702) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Takhle vypadala poslední akce Týden hokeje v lednu 2022 v Jihlavě. Foto: Jiří Jungwirth